پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 9
ديروز : 9
افراد آنلاين : 1
همه : 1080
 
جديدترين مدل ماشين عروس ۲۰۱۸
نوشته شده در 1397/7/23 
ساعت : ۱۲
نویسنده : miracle

 

تزئين ماشين عروس يكي از مراحلي است كه در روز موعود صورت ميپذيرد و اين عمل مطابق با سليقه عروس و داماد و صد البته بودجه در نظر گرفته شده توسط آنان انجام ميشود.براي تزئين ماشين عروس ايده هاي متفاوتي اعم از تزئين به گل ،تور ،روبان ،بادكنك و … وجود دارد .البته اين نكته را بايد مد نظر داشت كه مد ماشين اعم از كلاسيك ،مدرن و يا كروك در استفاده از اين موارد بي تاثير نيست.

برخي از تشريفات عروسي ، داراي خدمات مجالس ماشين عروس هستند و ماشين عروس اجاره ميدهند تا شما وقت خود را براي يافتن ماشين عروس مورد نظر خود ، تلف نكنيد.

خدمات مجالس ژوان با به روز ترين متدهاي تزيين ماشين عروس آماده خدمات رساني به شما عزيزان مي باشد.

ماشين عروس كلاسيك يا مدرن؟

بطور كلي براي گزينش ماشين عروس دو گزينه پيش رو داريم:

ماشين عروس كلاسيك و ماشين عروس مدرن.

اگر تم عروسي شما قديمي است ،بعنوان مثال سفره عقد خود را سنتي انتخاب نموده ايد ،ميتوانيد از ماشين هاي كلاسيك استفاده نماييد.اين نوع از ماشين ها در شرايط خاص و با يك راننده مخصوص اجاره داده ميشوند.البته در برخي شرايط ،تشريفات مجالس  اين اتومبيل ها را بدون راننده اجاره دهند.

در اجاره ماشين عروس و انتخاب مدل ،فصل برگزاري مراسم را در نظر داشته باشيد.به عنوان مثال در صورتيكه مراسم شما در فصل تابستان است انتخاب يك ماشين كلاسيك گزينه خوبي نيست.زيرا اين ماشين ها از سيستم سرمايشي برخوردار نيستند و با توجه به گرماي هوا موجب بهم ريختن آرايش عروس خواهند شد.

ماشين عروس بي راننده يا با راننده؟

هر كدام از اين انتخاب ها مزايا و معايب ودش را دارد اما اگر دوست داريد شب عروسي خود را بدون دغدغه ترافيك و تصادف و خسارت طي نماييد بهتر است از خدمات با راننده استفاده نماييد .اما در صورتيكه شما و يا عروس خانم احساس ناراحتي و معذب بودن داريد هم ميتوانيد از خدمات بدون راننده استفاده نماييد.

ايده براي تزئينات ماشين عروس

روش هاي متفاوتي وجود دارد كه با توجه به آنها ميتوانيد يك ماشين عروس خاص و منحصر بفرد داشته باشيد كه اين انواع را با توجه به مدل ماشين عروس ميتوانيد برگزينيد.

تزئين ماشين با گل 

گل آرايي ماشين عروس يكي از شيوه هايي است كه هرگز از مد نمي افتد و اين روش به تنهايي و يا تلفيقي از روش هاي ديگر بكار ميرود.در اين روش از گل هاي ليليوم ،رز ،ميخك فرنگي ،ژربرا ،مريم ،اركيده ،ژيپسوفيلا و يا گل هاي افتابگردان و لاله نيز استفاده ميشود كه بصورت خطي و متمركز بر روي كاپوت بكار ميروند.استفاده پراكنده از گل ها نيز ايده جديد و جالبي براي كم كردن هزينه ميباشد.

تزئين ماشين با تور و روبان

از دگر روش هايي كه علاوه بر جديد و خاص بودن ،باعث صرفه جويي در بودجه شما ميشود ،استفاده از تور و روبان براي آرايش ماشين عروس است.در اين روش علاوه بر روبان و تور ،از عروسك هايي كه نماد عشق است مانند قلب نيز استفاده ميشود.

تزئين ماشين عروس به روش اروپايي

اخيرا روش هايي مد شده كه به روش هاي اروپايي و با استفاده از يك سري اكسسوار صورت ميپذيرد.براي اين روش ميتوان از اويزان نمودن بادكنك و يا گلوله هاي كاموايي از عقب ماشين و يا نصب تابلو كه اسامي عروس و داماد بر روي آن حك شده و يا پوم پوم هاي رنگي و بزرگ استفاده نمود.توجه نماييد كه در صورتيكه از اين روش ميخواهيد استفاده نماييد ،تركيب آن با گل آرايي موجب شلخته نشان دادن ماشين خواهد شد .

جديدترين مدل ماشين عروس - خدمات مجالس مدل ماشين عروس 2018 - تشريفات عروسي ماشين عروس -باغ عروسي ماشين عروس 2018 - خدمات مجالس جديدترين مدل ماشين عروس - تشريفات عروسي جديدترين ماشين عروس - تشريفات مجالس مدل ماشين عروس - باغ عروسي

 
:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:ساعت : ۰۶
نویسنده : miracle

 

خريد سرويس طلاي عروسي يكي از مراحلي است كه از محبوبيت بسياري برخوردار است .اين خريد در عين شيريني كه دارد ،همراه با دغدغه هاي بسياري است.به عنوان مثال عروس خانم ها بدنبال يك سرويس طلاي شيك و مد روز هستند و داماد ها نگران قيمت آن هستند!

سرويس هاي طلا آنقدر تنوع دارند كه براي هر نوع سليقه و متناسب با هر بودجه اي انتخابي وجود دارد.

بصورت كلي دو نوع طلا وجود دارد.طلاي سفيد و طلاي زرد.كه امروزه طلاي سفيد به دليل شيك بودن آن از طرفداران بسياري برخوردار است.ناگفته نماند كه بيس و پايه اصلي طلاي سفيد نيز ،طلاي زرد است كه توسط فعل و انفعالاتي به ماهيت رنگ سفيد ميرسد.

اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه طلاي سفيد در هنگام خريد قيمتي بالاتر از طلاي زرد دارد و در هنگاميكه قصد فروش آنرا داشته باشيد به قيمت پايين تري از شما خواهند خريد.بنابراين اگر به فكر پس انداز هستيد سعي نماييد كه از انواع زرد طلا ،سرويس طلاي عروسي خود را انتخاب نماييد.

عيار طلا معياري براي ناخالصي آن

در مورد عيار طلا ،بايد گفت كه ميزان ناخالصي موجود در طلا را با عيار آن ميسنجند.طلاي ۲۴ عيار با خلوص ۹۹/۹۵ درصد و طلاي ۱۸ عيار با خلوص ۷۵ درصد ،جزو طلاهايي هستند كه عيار بالايي دارند.البته طلاهايي هم وجود دارد كه از عيار بسيار كم برخوردارند.بعنوان مثال طلايي وجود دارد ه ميزان عيار آن ۶ است و درصد بسيار جزيي از طلا را دارا ميباشد.

سرويس طلاي عروس

همانطور كه قبلا نيز ذكر شد طلا داراي دو رنگ سفيد و زرد است كه هرچه درصد ناخالصي آن يعني عنصر مس در آن بيشتر باشد ،رنگ آن به قرمز متمايل ميشود.هناصر تشكيل دهنده يك سرويس طلا اعم از گردنبند ،گوشواره ،دستبند و در مواقعي يك انگشتر هستند .

اما درمورد خريد سرويس طلا نكاتي وجود دارد كه با توجه بدان ها ميتوانيم انتخابي مناسب داشته باشيم.

 • به رنگ پوستتان توجه نماييد.در صورتيكه پوست شما سفيد است ،بهتر است از طلاي سفيد استفاده نماييد تا جلوه بيشتري به رنگ پوست شما بدهد و موجب درخشان تر به نظر رسيدن آن شود.
 • در صورتيكه پوست شما گندمگون است ،بهتر است از طلاي زرد استفاده نماييد كه پوست شما را مانند اشعه خورشيد تابان نشان دهد.
 • در هنگام خريد سرويس به قفل گردنبند و دستبند توجه نماييد و در صورتيكه قفل آن معيوب است از فروشنده بخواهيد كه قفل را تعويض نمايد و نه تعمير!
 • اگر جزو افرادي نيستيد كه زود به زود وسايل خود را تعويض مينمايند ،بهتر است از مدل هايي استفاده نكنيد كه طبق مد روز ساخته شده اند ، زيرا س از مدتي اين سرويس ها از مد ميافتند و شما به ناچار مجبور به استفاده از آنها خواهيد بود.اما در صورتيكه انتخاب شما بر اساس مد نباشد ميتوانيد ساليان سال از ا«ها استفاده نماييد و دغدغه از مد افتادن آنرا نداشته باشيد.
 • در هنگام انتخاب سك سرويس طلا به تناسب اندام خود دقت نماييد.در صورتيكه هيكلي لاغر داريد از سرويس هاي سنگين و شلوغ استفاده نكنيد و اگر هيكل شما پر است بهتر است سرويس شما داراي سنگ باشد و پر كار.
 • در صورتيكه سرويس انتخابي شما داراي سنگ هاي گران بها است دقت نماييد كه رنگ هاي اين سنگ ها اعم از سبز ،قرمز ، زرد و … با هر لباسي همخواني ندارد .بنابراين بهتراست تعداد سنگ ها كمتر باشند يا از سنگ هاي رنگي در ساخت سرويس منصرف شويد.
 • در صورتيكه از يك طلافروشي غير آشنا خريد ميكنيد ،از اصالت نگين ها اطمينان حاصل نماييد.
 • غير از طلاي ايتاليايي كه در دنيا مطرح است ،سعي نماييد از خريد طلاي خارجي اجتناب نماييد زيرا علاوه بر اينكه عيار كمي دارد از اجرت ساخت بالايي برخوردار است.
 • در صورتيكه پس از انجام معامله متوجه دريافت سود نامتعارف توسط فروشنده شديد و يا هرگونه تخلف ديگر اعم از فروختن نگين غير اصل ، با در دست داشتن فاكتور طلا به اتحاديه طلا فروشان مراجعه نماييد.اما فاكتور بدون مهر ،مانند چك بدون امضا از هيچ ارزشي برخوردار نيست.

و اما در مورد انواع مختلف طراحي سرويس طلا ميتوان به مدل هاي نگين دار ،بدون نگين ،ايتاليايي ،ايراني ،زرد و سفيد اشاره نمود كه به اختصار به بررسي آنان ميپردازيم.

در سرويس هاي بدون نگين ،بر روي بدنه طلا شاهد تراش هاي ظريفي هستيم كه در صورتيكه نور به آن بتابد مانند نگين عمل ميكنند و تلالويي به مانند نگين را از خود بر ميگردانند.اين مدل ها از ديگر اقلام نگين دار سرويس طلا به صرفه تر هستند زيرا علاوه بر آنكه ظاهري شبيه به سرويس نگين دار دارند ،در زمان خريد هزينه بيشتري بابت نگين ها نخواهيد پرداخت.همچنين در صورتيكه نگين ها اتمي باشند در زمان فروش وزن نگين ها از طلا كسر نخواهد شد و مجبور به فروختن آن با ضرر نخواهيد شد.

سرويس هاي نگين دار از قيمت بالاتري نسبت به نوع بدون نگين آن برخوردارند.حتي اگر نگين بكار رفته بر روي سرويس شما از نوع اتمي باشد هم ميزاني وزن به طلاي شما ميافزايد و شما معادل قيمت طلا را بابت خريد نگين هايي بي ارزش خواهيد پرداخت.اما در كنار اين هستند مگين هاي گران قيمتي مانند الماس ،برليان ،ياقوت ،فيروزه و… كه بر روي طلا بكار ميرند و قيمت آنها جداي از قيمت طلا محاسبه ميگردد.به عنوان مثال قيمت الماس بر اساس وزن آن يعني قيرات آن محاسبه ميگردد.

طلاي ايتاليايي يكي ديگر از انواع سرويس طلا است كه از انواع ايراني آن گران تر است .زيرا از كيفيت بالاتري در ساخت آن استفاده شده است و ظرافت و درخشش بيشتري دارد.

تشريفات عروسي

تشريفات مجالس 

باغ عروسي

خدمات مجالس

زيباترين مدل سرويس طلاي عروسجديدترين مدل طلا و جواهر عروس 2018سرويس جواهر عروس - تشريفات عروسي جديدترين مدل سرويس طلاي عروس - باغ عروسي مدل طلاي عروس - تشريفات مجالسجديدترين سرويس طلاي عروس - خدمات مجالس

 
:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:باغ عروسي در تهران
نوشته شده در 1397/7/17 
ساعت : ۱۱
نویسنده : miracle

 

باغ عروسي در تهران - خدمات مجالس باغ عروسي در تهران - تشريفات عروسي

امروزه تمايل جوانان به برگزاري مراسم ازدواجشان در باغ عروسي بيشتر از گذشته شده است زيرا فضاي باغ عروسي  با محيط مفرحي كه برايشان فراهم مي اورد ،خاطره خوشايندي را برايشان ثبت خواهد نمود.

اما يكي از اصلي ترين گزينه هايي كه براي مراسم عروسي بايد در نظر داشته باشيم ،ميزان بودجه اي است كه براي مراسم خود در نظر گرفته ايم و قصد داريم طي مراسم آنرا به مصرف برسانيم.

در صورتيكه بودجه شما محدود نيست ،برايتان اهميتي ندارد كه باغ عروسي كه ميخواهيد انتخاب نماييد گران باشد يا ارزان.اما شرايط زماني سخت ميشود كه بودجه ما محدود باشد و به دنبال يك باغ عروسي متناسب با بودجه خود و با بهترين شرايط باشيم.اين نكته را از ياد نبريد كه هميشه قيمت كم و پايين به معني خدمات مجالس بي كيفيت نيست، بلكه هستند باغ هايي كه با كم كردن برخي آيتم ها بر كيفيت ديگر امكانات مي افزايند.به عنوان مثال گل آرايي را محدود كرده و بر كيفيت غذا مي افزايند.

اما بطور كلي هزينه يك باغ عروسي در تهران با توجه به مواردي تعيين ميشود كه در ادامه ذكر خواهيم نمود.

از جمله مواردي كه در قيمت باغ عروسي موثر است :امكانات باغ اعم از اينكه ميزان وسعت آن چه ميزان است؟و اينكه آيا از امكانات سالن مسقف برخوردار است يا خير؟امكاناتي نظير كافي شاپ،بازارچه و يا سفره خانه سنتي نيز در قيمت تمام شده موثر است.

تشريفات مجالس ژوان داراي بهترين و البته بيشترين باغ عروسي در تمامي مناطق تهران و همچنين حومه تهران مي باشد.

تيم تشريفات عروسي ژوان متناسب با بودجه و همچنين سلايق شما داراي پكيج هاي پيشنهاداتي ميباشد كه بهترين و باكيفيت ترينخدمات مجالس را در باغ عروسي به شما عزيزان ارائه دهد .

منطقه اي كه باغ در آن واقع شده نيز يكي ديگر از فاكتورهاي مهم در تعيين قيمت باغ عروسي  است.بعنوان مثال باغي كه در حومه تهران و با فاصله يك ساعته از شهر قرار دارد با باغي كه در منطقه سعادت آباد واقع است، تفاوت قيمت فاحشي دارد.

همچنين امكاناتي چون اتاق عقد نيز در قيمت تمام شده باغ عروسي تاثير دارد.

اما علاوه بر موارد گفته شده مواردي چون : وسعت پاركينگ ، مبلغ ورودي  ميهمانان، حق سرويس ،ماليات بر ارزش افزوده و … در قيمت نهايي يك باغ عروسي تاثير بسزايي دارد.دقت نماييد باغ عروسي هاي بسياري وجود دارند كه براي مبلغ ورودي تخفيف قائل شده و يا آن را دريافت نميكنند بجز در مواردي كه مراسم در پايان هفته و يا تعطيلات رسمي برگزار گردد.

تا بدينجا هزينه هاي اصلي يك باغ عروسي را ذكر نموديم.اما علاوه بر اينها يكسري هزينه هاي جانبي نيز وجود دارد كه ميتوانيد آنها را حذف و يا كم نماييد تا به قيمت متناسب با بودجه خود دسترسي پيدا كنيد.بعنوان مثال گل آرايي ،نور پردازي ،شمع آرايي و يا بادكنك آرايي كه جزو تزئينات باغ هستند و ميتوان بطور كلي از آنان صرف نظر كرد جزو اين خدمات هستند.

نكته : يكي از عواملي كه در قيمت باغ عروسي تاثير گذار است ،فصل برگزاري مراسم است.بنابراين در صورتيكه با محدوديت بودجه مواجه ايد ، ميتوانيد باغ را در فصل پاييز و يا زمستان اجاره نماييد.البته در اين موارد بايد باغي را انتخاب نماييد كه از محيطي مسقف برخوردار است تا در صورت نياز ميهمانان را به داخل سالن هدايت نمود.

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:جديدترين مدل سفره عقد ۲۰۱۸
نوشته شده در 1397/7/15 
ساعت : ۱۰
نویسنده : miracle

سفره عقد و المان هايش در حقيقت تصويري از شكل گيري خانواده است.اين جزئيات شامل قرآن ،آيينه و شمعدان ،نبات ،مغزهايي مانند گردو /فندق و بادام ، نان  و پنير سبزي ,كله قند و عسل است.برخي از خانواده ها نيز بنا بر رسومات خاص خود اسفند ،گندم يا برنج ،چاي و رازيانه را نيز در سفره عقد ميگنجانند..

در قديم الايام سفره عقد بشكلي سنتي چيده ميشد و وسايل سفره عقد از منزل داماد به منزل عروس برده شده و توسط خانواده عروس چيده ميشد.اما امروزه با تغيير سلايق آغلب زوجين تمايل دارند كه اين سفره با تزئيناتي همراه باشد كه به روزترين ها را شامل شود.بعنوان مثال گل آرايي و ميوه آرايي همراه با به روز ترين روش ها موجب زيباتر شدن هرچه بيشتر سفره عقد ميشود.

چيدمان كلي سفره عقد

بطور كلي آيينه و شمعدان را بالاي سفره و درست در مقابل عروس و داماد بطوري قرار ميدهند كه تصوير عروس و داماد درون  آيينه قابل ديدن باشد.در قديم كه سفره ها كوچك تر بود ،قرآن را در نزديكي آيينه و شمعدان قرار ميدانند اما امروزه كه سفره ها بشكلي گسترده تر چيده ميشوند ،قران را نزديك به عروس و داماد قرار ميدهند بشكلي كه دسترسي عروس و داماد به هنگام قرائت صيغه عقد به آن آسان باشد.همچنين به منظور زيباتر شدن طراحي سفره عقد ميتوانيد قران را بر روي رحل قرار داده و يا بر روي سجاده بگذاريد.

اما بطور كلي چند سبك در چيدمان سفره عقد وجود دارد كه در ادامه به بررسي آن ها ميپردازيم:

چيدمان سفره عقد به سبك مدرن

اين نوع از چيدمان سفره عقد امروزه از طرفداران بسياري برخوردار است.در اين نوع از چيدمان اجزاي اصلي آب و آيينه است.همچنين شمع و گل نيز در اين سبك استفاده زيادي دارد.استفاده از ظروف محدوديت خاصي ندارد اما اصولا جنس ظروف از شيشه و يا كريستال است.ميتوان درون ظروف آب ريخته و ميوه هايي نظير سيب قرمز و يا انار داخل آنها انداخت.همچنين بكار بردن گلبرگ گل نيز زيبايي خاصي به سفره ميدهد.

در نگاه اول به اين نوع از سفره عقد چيزي كه جلب توجه ميكند آئينه ،شمع و گل است و اجزاي اصلي سفره در حاشيه قرار دارند.

در زير سفره نيز بجاي پارچه از ايينه استفاده ميگردد.اما در صورتيكه قصد داريد هزينه شما به حداقل برسد ميتوانيد از حرير و يا ساتن سفيد استفاده نماييد.اساس چيدن نيز بشكلي ساده است و هرچه بيشتر سادگي رعايت شود ،به چيدمان مدرن نزديك تر ميشويد.

چيدمان سفره عقد به سبك سنتي

در چيدمان اين نوع سبك از سفره عقد از ظروف قديمي و يا ظروف جديدي كه طرحي قديمي دارند استفاده ميشود.براي زير اجزاي سفره از پارچه هايي نظير ترمه ،مخمل هاي سوزن دوزي شده و يا امثال اينها كه ماهيتي قديمي دارند استفاده ميشود.علاوه بر اين موارد ميتوان از گندم و يا برنج بشكلي كه بر روي زمين بشكلي مسطح پهن شده اند استفاده نمود.رنگ غالب در اين نوع از سفره ابي فيروزه اي ،كرم و رنگ هاي گرمي مانند قرمز و يا قهوه اي است.همچنين در اين نوع از تزئين سفره عقد استفاده از ديوان اشعار حافظ در كنار قران كاربرد دارد.دقت نماييد در اين نوع از چيدمان استفاده از گل آرايي به حد زياد مرسوم نيست و گل آرايي را با ميزان حداقل آن اجرا ميكنند تا اجزاي اصلي سفره بيشتر به چشم بيايد.

چيدمان سفره عقد به سبك كلاسيك

اين نوع از تزئين سفره بشكلي است كه محدوديت خاصي را براي شما ايجاد نميكند.بدين منظور ميتوانيد از انواع ظرف هاي شيشه اي يا كريستال ، ظروف با طرح هايي قديمي ، ظروف برنزي و … استفاده نماييد .همچنين استفاده از مجسمه هاي برنزي نيز در اين سبك بسيار مرسوم است.در اين سبك ، استفاده از رنگ ها محدوديت خاصي ندارد و از تمام تناژها ميتوان استفاده نمود .همچنين همانطور كه در بالاتر نيز ذكر شد براي زير سفره نيز محدوديت خاصي وجود ندارد.استفاده از حرير ،ساتن ،انواع پارچه هاي قديمي نظير پارچه هاي خامه دوزي و يا سوزن دوزي نيز استفاده ميشود.در اين سبك از چيدمان ، گل آرايي جزء جدايي ناپذير چيدمان است و در هر شرايطي من جمله بودجه اندك نبايد گل آرايي را از سفره حذف نماييد.حتي اگر لازم باشد كه ديگر اجزا را با قيمت نازلتر تهيه نمود اما گل ارايي نبايد حذف گردد.

يكي از خدمات مجالس كه توسط تشريفات عروسي ارائه ميگردد، تزيين سفره عقد مي باشد.

براي تزيين سفره عقد ، تيم متخصص تشريفات مجالس  از متدهاي روز دنيا و همچنين مطابق با سليقه عروس و داماد استفاده مي نمايد.

برخي از عروس و داماد ها براي زيبايي هر چه بيشتر سفره عقد خود، از باغ عروسي استفاده مي نمايند.

تزيين سفره عقد 2018سفره عقد - تشريفات عروسي سفره عقد - تشريفات مجالس جديدترين سفره عقد 2018 - خدمات مجالس جديدترين مدل سفره عقد بهترين مدل سفره عقد 2018

 
:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:باغ عروسي مختلط
نوشته شده در 1397/7/12 
ساعت : ۱۰
نویسنده : miracle

 

باغ عروسي مختلط - باغ عروسي تهران - بهترين باغ عروسي

جشن ازدواج مراسمي است كه در زندگي افراد تنها يكبار اتفاق مي افتد لذا تمام عروس و داماد ها دوست دارند كه اين شب به بهترين شكل ممكن برگزار گردد.بنابراين سعي ميكنند كه تمام تلاش خود را انجام دهند تا در اين مراسم سنگ تمام بگذارند و طوري شرايط را انتخاب نمايند كه خواسته هاي خود ،خانواده و ميهمانانشان را براورده سازد.

در كشور ما برگزاري مراسم مختلط  در تالار به دليل سنت و مذهب ممنوع مي باشد . در مقابل تمام دختران دوست دارند در مهمترين شب زندگي خود در كنار تمام اعضاي خانواده خود اعم از پدر و برادران خود باشند و خاطرات خوبي را در اين شب از آن خود كنند.

بدين منظور ميتوان مراسم عروسي را در منزل عروس و يا داماد برگزار كرد.اين امر در قديم كه خانه ها متراژ زيادي داشتند ،امكان پذير بود و عروسي را در خانه ها و در حياط برگزار ميكردند.علاوه بر اينكه در اين زمان متراژ خانه ها كمتر شده و نميتوان از ميهمانان پذيرايي نمود ،حياط ها نيز به آپارتمان تبديل شده كه اين موضوع برگزاري مراسمي كه با پذيرايي از تعداد ميهمانان زياد همراه است ،به دليل مزاحمت صوتي براي همسايگان عملا امكان پذير نيست.

اما آيا دست كشيدن از اين خواسته با محدوديت فضاي خانه ها به بن بست ميرسد؟خير.راه حل اين موضوع برگزاري مراسم در يكباغ عروسي است.ايده و انتخابي كه امروزه توسط عروس و داماد ها بيشتر از برگزاري مراسم در يك تالار عروسي طرفدار دارد و روز به روز برا كسانيكه مراسم خود را در محيط باغ عروسي برگزار ميكنند ،به دليل مزايايي كه دارد ، افزوده ميشود.

باغ عروسي مختلفي وجود دارند كه با رعايت شئونات و قوانين كشور اقدام به اجاره امكانات خود براي برگزاري مراسم عروسي را ميدهند.علاوه بر اين برخي باغ عروسي ها وجود دارند كه علاوه بر برخورداري از محيط مختلط ،امكاناتي را دارند كه امكان جدا بودن محيط بانوان از آقايان را نيز فراهم ميكند.اين باغ هاي عروسي براي خانواده هاي سنتي تر نيز مناسب است زيرا هم ميتوان ويژگي هاي تالار را نظير جدا بودن محيط آقايان و بانوان و مسقف بودن محيط و آسودگي خاطر به دليل تغييرات آب و هوا را از آن خود كرد و هم مزاياي باغ عروسي را مانند استفاده از محيطي شاد و مفرح ،جذابيت و تازگي محيط براي ميهمانان ،استفاده از هوايي آزاد ،استفاده از كافي شاپ و چايخانه سنتي ، وجود بازارچه سنتي و … و صد البته امكان اينكه ميهمانان و عروس و داماد بتوانند در كنار خانواده هايشان باشند را به شما ميدهد.

تشريفات مجالس 

تشريفات عروسي

خدمات مجالس 

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:بهترين تشريفات مجالس
نوشته شده در 1397/7/9 
ساعت : ۰۷
نویسنده : miracle

 

بهترين تشريفات مجالس - باغ عروسي - خدمات مجالس - تشريفات عروسي

با گسترش مشغله هاي زندگي من جمله شاغل بودن افراد ، وقت آنان براي مديريت يك مراسم كه تمام جوانب آن به بهترين نحو برگزار گردد، محدود است .بنابراين يك راه اين است كه قيد برگزاري مراسم را بزنيم كه عملا كاري نشدني است .راه دوم اين است كه خودمان مديريت مراسم را در دست گيريم كه با توجه به محدوديت وقت و عدم تجربه ممكن است در مراسم خود با كمبودهايي مواجه شويم و در طول مراسم ضعف ها خود را نمايان سازند كه فرصتي براي جبران نيست و ممكن است خاطره ناخوشايندي را برايتان به جاي بگذارد.

و اما راه سوم و مناسبتر از دو راه ديگر سپردن كليه مراحل برگزاري مراسم خود به يك تشريفات مجالس است.اما سوال اينجاست كه در بين اين همه برگزاركننده تشريفات مجالس كه تبليغات آن ها را ميبينيم و در رسانه ها خودنمايي ميكنند كدام يك از آنان را انتخاب نماييم كه جزو بهترين ها باشد؟آيا نشانه خاصي دارند ؟چه مواردي را بايد در نظر گرفت تا به انتخاب بهترين ها منجر شود؟

نخست به بررسي حوزه فعاليت هاي تشريفات مجالس ميپردازيم.

حوزه فعاليت خدمات مجالس در زمينه تشريفات عروسي ،برگزاري ميهماني هاي كوچكتر نظير جشن تولد و يا جشن بازنشستگي ، افتتاحيه ها ، سمينارها ،مراسم ترحيم و … است.لذا خدمت رساني در هرگونه مراسمي كه تعداد نسبتا بالايي از ميهمان را داشته باشد را ميتوان جزو وظايف تشريفات مجالس به حساب آورد.

از جمله خدمات مجالس كه توسط تشريفات  ارائه ميشوند عبارتند از : معرفي محل مناسب من جمله باغ عروسي ،تالار و يا باغ تالار ، تزئين و گل آرايي سالن ،ميزها ،جايگاه عروس و داماد و … ، هماهنگي با فيلمبردار و عكس بردار ، معرفي شيريني فروشي،معرفي گروه هاي موسيقي  ،تهيه ظروف پذيرايي و ميز و صندلي ،نورپردازي و در نهايت تهيه و طبخ غذاها ، سرو دسر و غذا و پذيرايي از ميهمانان است.اما تمام اين موارد را بسته به بودجه خود ميتوانيد كم و زياد كنيد و برخي از آنان را حذف و برخي ديگر را مفصل تر در نظر بگيريد.

حال با دانستن وظايف تشريفات مجالس ،اين سوال پيش ميايد كه چگونه از بين تمام اين موسسات بهترينشان را انتخاب نماييم تا بتوانيم بهترين خاطره را از يك مراسم در ذهن خود و ميهمانانمان بر جاي بگذاريم؟

تشريفات عروسي - باغ عروسي - خدمات مجالس - تشريفات مجالس

قبل از هر كاري لازم است ايتدا بودجه خود را مشخص نماييد تا بنا بر آن بدانيد چه خواسته هايي را ميتوانيد از يك موسسه درخواست نماييد.

 • نكته اول : كيفيت بالاتر از كميت

اين موضوع را در نظر داشته باشيد كه تعداد خدماتي كه موسسه ارائه ميدهند نشان دهنده برتر بودن آن نيست بلكه ملاك كيفيتخدمات مجالس است.

 • نكته دوم:پرس و جو

ميتوانيد براي اطمينان از خدمات يك موسسه از كسانيكه قبلا از آن خدمت گرفته اند پرس و جو نماييد.

بدين منظور ميتوانيد سابقه كاري موسسه را بررسي نموده و يا در يكي از مراسمي كه توسط موسسه اداره ميشود ، شركت نماييد.

 • نكته چهارم : بررسي محبوبيت موسسه در شبكه هاي اجتماعي

ميتوانيد ميزان محبوبيت تشريفات عروسي را در شبكه هاي اجتماعي مورد ارزيابي قرار دهيد.بعنوان مثال در صورتيكه فيلمي از يك مراسم در اينستاگرامش منتشر نموده ،كامنتهاي زير پست را مورد بررسي قرار دهيد تا نظرات كاربران را در مورد اين موسسه بدانيد.

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:مزاياي خدمات مجالس
نوشته شده در 1397/7/7 
ساعت : ۰۷
نویسنده : miracle

 

مزاياي خدمات مجالس - تشريفات عروسي - تشريفات مجالس - باغ عروسي

با اينكه بسياري از زوجين براي مراسم ازدواج  خود وقت و هزينه زيادي را صرف ميكنند ، اما متاسفانه گاهي نتايج مطلوبي بدست نمي اورند و خواسته هاي آنان براورده نميشود.يكي از دلايلي كه اين ناكامي را بوجود مياورد ،عدم برخورداري از تجربه است.اين معضل تنها مختص به برگزاري مراسم ازدواج نيست و در تمام مراسم بزرگ كه تعداد ميهمانان زياد است و برگزاري مراسم نيازمندتشريفات عروسي  خاصي است، ديده ميشود.

حال در صورتيكه در اين زمينه تجربه كافي نداريد پيشنهاد ميشود برگزاري مراسم خود را به موسسات خدمات مجالس بسپاريد.

وظيفه يك تشريفات مجالس برگزاري مراسم از لحظه شروع و ورود ميهمانان تا لحظه خروج ميهمانان است.(حتي ميتوان گفت كه وظايف آنها مدتي پيش از شروع مراسم شروع ميشود ،مانند مديريت و تهيه و تدارك دكوراسيون ،فيلم برداري ،هماهنگي با شيريني فروشي ،تهيه غذا و …)

يكي از ابتدايي ترين چيزها كه در اجراي مراسم به آن نياز داريم يك مكان مناسب است.در صورتيكه شناخت كافي از تالار و يا باغ عروسي نداشته باشيد بايد وقت زيادي را براي اين موضوع بگذاريد تا بتوانيد محل مورد نظر خود را پيدا نماييد.اما در صورتيكه به يك خدمات مجالس مراجعه نماييد ، با ليست انبوهي از اين محل ها مواجه خواهيد شد كه تاييد شده از نظر كيفيت هستند.شما با توجه به تعداد ميهمانان ، بودجه ، موقعيت مكاني دلخواه ، فصل برگزاري مراسم و همچنين نوع مراسم ،ميتوانيد بهترين انتخاب را در كمترين زمان ممكن داشته باشيد.

از ديگر مزايايي كه با سپردن مراسم خود به يك تشريفات عروسي بدست خواهيد آورد، اين است كه تزئينات و اجراي دكوراسيون را به افراد ماهر و با تجربه در زمينه طراحي دكوراسيون خواهيد سپرد كه با استفاده از مهارت خود و همچنين اصول روانشناسي ، بهترين دكوراسيون را متناسب با موضوع مراسم شما ارائه دهند.

كيفيت  جزو يكي ديگر از مزاياي سپردن مراسم به خدمات مجالس است بدين منظور كه اگر شما بخواهيد به تنهايي مراسم خود را مديريت نماييد ممكن است به تمام افراد درجه اول فاميل خود نياز داشته باشيد تا براي پذيرايي از ميهمانان در طول مراسم بتوانيد از آنان كمك بگيريد .ضمن اينكه با اين عمل هيچ لذتي از مراسمتان نخواهيد برد ،به دليل عدم تجربه كافي و يا حتي تعداد كم افراد موجب ميشود كه به برخي از ميهمانان آنطور كه بايد خدمات ارائه نشود  كه موجب نارضايتي ميهمانان ميشود.اما در صورتيكه مراسم خود را به تشريفات مجالس بسپاريد ، اين موسسات با بهره برداري و برخورداري از افراد مجرب و آموزش ديده ،خدمات مجالس كاملي را براي شما و ميهمانانتان ارائه خواهند داد.

مزاياي خدمات مجالس - تشريفات عروسي - تشريفات مجالس - باغ عروسي

اما بطور كلي و خلاصه مزاياي سپردان مراسم به خدمات مجالس بصورت زير است:

 • كاهش زحمات صاحب مراسم
 • افزايش چشمگير كيفيت
 • افزايش نظم و هماهنگي بين افراد خدمات دهنده
 • افزايش رضايتمندي ميهمانان
 • بهره مندي از ليست متنوعي از انتخاب ها
 • صرفه جويي در وقت و هزينه
:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:باغ عروسي در فصل پاييز
نوشته شده در 1397/7/4 
ساعت : ۰۶
نویسنده : miracle

 

باغ عروسي در فصل پاييز - خدمات مجالس - تشريفات عروسي - تشريفات مجالس

عليرغم اينكه بسياري از افراد بهار و يا تابستان را براي برگزاري مراسم ازدواج خود انتخاب ميكنند ، هستند افرادي كه از زيبايي هاي پاييز غافل نيستند و مراسم خود را در اين فصل رنگارنگ برگزار ميكنند.فصل پاييز با مناظر و رنگها و طبيعت چشم نواز به زيبايي هرچه بيشتر روز عروسي شما كمك ميكند.حال اگر اين مراسم را در مكاني مانند باغ برگزار نماييد لذت داشتن مراسمي عاشقانه و بسيار زيبا را صد چندان نموده ايد .علاوه بر اين ميتوانيد فيلم و عكس هايي بسيار زيبا را نيز داشته باشيد ، زيرا فضاي باغ يك انتخاب رنگارنگ براي داشتن بهترين عكس ها را به شما ميدهد.همچنين اگر مراسم خود را در اين فصل برگزار نماييد، دغدغه دعوت ميهمانانتان را نيز نخواهيد داشت زيرا فصل تابستان تمام شده و كسي در مسافرت نيست.علاوه بر اين به دليل اينكهاجاره باغ عروسي در تابستان با تقاضاي بسيار بالايي مواجه است لذا قيمت آن نيز كمي بيشتر از فصول پاييز و زمستان است.بنابراين اگر براي اجاره باغ عروسي بحث اقتصادي آن نيز برايتان مهم است ، فصل پاييز بهترين گزينه براي برگزاري مراسم است.

براي رزرو باغ عروسي در فصل پاييز مي توانيد حدود ۲ الي ۳ ماه قبل به تشريفات مجالس مورد نظر خود مراجعه نماييد.

اما در صورتيكه قصد برگزاري مراسم خود را در فصل پاييز و در باغ عروسي داريد لازم است نكاتي را مد نظر قرار دهيد كه خاطره اي فراموش نشدني را از شب ازدواج خود در خاطر خود و ديگران ثبت نماييد.

برگزاري مراسم در باغ عروسي نيازمند انتخاب صحيح شما در تشريفات مجالس است زيرا كيفيت ارائه خدمات مجالس در باغ عروسي بسيار مهم است .

يكي از خصوصيات فصل پاييز جو متغير هواست.لذا از چند روز قبل از مراسم پيگير وضعيت آب وهوا باشيد كه در صورت لزوم باتشريفات عروسي مراسمتان در مورد احتمال بارش و مهيا نمودن فضاي سرپوشيده براي ميهمانان صحبت نماييد.

مورد ديگري كه در فصل پاييز براي برگزاري يك مراسم خاطره انگيز در باغ عروسي بايد مد نظر داشته باشيد اين است كه هوا زودتر تاريك ميشود لذا بايد روشنايي باغ عروسي را با دقت بيشتري مد نظر قرار دهيد كه چراغ هاي مناسبي براي شب تهيه ديده شده يا خير.ريسه هاي چراغ صرفا جنبه تزييني دارند و آنها را نبايد بدين منظور براي روشنايي باغ عروسي در نظر گرفت.فراموش نكنيد كه تمام قسمت هاي باغ از چراغ هاي بزرگ و پر نور برخوردار باشند.

باغ عروسي در فصل پاييز - خدمات مجالس - تشريفات عروسي - تشريفات مجالس

تمامي اين موارد جزو خدمات مجالس ، تشريفات عروسي به شمار مي آيد.

و اما در مورد پذيرايي پاييزه در باغ عروسي اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه به دليل خنكي هوا لازم است براي ميهمانانتان نوشيدني گرم مانند چاي ،نسكافه ،قهوه و … تدارك ببينيد .براي شام نيز غذاهاي كبابي و سالاد هاي فصل را در نظر بگيريد .زيرا با هواي باغ عروسي تناسب دارد .همچنين براي غذاها و تزيينات ميزها از تم پاييزي غافل نمانيد.براي نزديك كردن تم پذيرايي خود به فضاي باغ ، تهيه شيريني هايي به شكل برگ كه با مارمالاد هويج تزيين شده اند ايده جالبي است.

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:قيمت تشريفات عروسي در تهران
نوشته شده در 1397/6/31 
ساعت : ۰۶
نویسنده : miracle

 

 قيمت تشريفات عروسي در تهران - تشريفات مجالس

اصولا اين موضوع كه بر روي كاري خدماتي مانند تشريفات عروسي بتوان قيمت گذاري نمود ، كاري است بيهوده .زيرا قيمت اينگونه تشريفات وابستگي بسيار زيادي به كيفيت ارائه خدمات همچون مواد اوليه ، هنر و ميزان تجربه و سابقه و همچنين موقعيت جغرافيايي آن موسسه در قيمت نهايي ، دارد.خصوصا در شهري مانند تهران كه به دليل سطح توقعات بالاتر نسبت به ساير شهرها ، زوجين سطح كيفيتي بالاتر و پكيجي كامل تر را مطالبه ميكنند قيمت تمام شده يك تشريفات نسبت به ساير شهرها بالاتر است.

همچنين موسسات تشريفاتي كه سابقه طولاني تري دارند با توجه به خدماتي كه ارائه ميدهند و كيفيت بالاتري كه پكيج آنان شامل ميشود، نسبت به موسساتي كه نوپا هستند از قيمت و تعرفه بالاتري برخوردارند.البته لازم است اين نكته را ذكر نماييم كه هميشه سابقه طولاني داشتن دليلي بر ارائه بهترين خدمات نيست و چه بسا موسساتي كه در ليست خود گرانترين منوها را ارائه ميدهند ولي ارزش آن پذيرايي در حد سطح پايين ترين موسسه تشريفاتي نيز نيست.لذا هميشه براي كيفيت خدمات مجالس ، قيمت آنرا ملاك قرار ندهيد.

حال در اين مطلب قصد داريم هزينه هاي اموري را بررسي نماييم كه نقش تعيين كننده اي در هزينه نهايي يك جشن عروسي دارند.همچيني مبالغ اعلام شده بر بطور ميانگين است و بر اساس قيمت هاي پايه ذكر ميگردد.واضح است كه هرچه سطح توقع شما از خدمات مجالس بالاتر رود بر قيمت ها افزوده خواهد شد.

 • ابتدايي ترين موردي كه زوجين جهت برگزاري مراسم بدان احتياج دارند ، اجاره يك مكان اعم از تالار ، باغ عروسي و يا باغ تالار است.كه مبلغ اجاره آن در ۷ ماه اول سال ، بر اساس ميزان وسعت آن از ۴ ميليون به بالا است.اما همين مكان را اگر در ۵ ماه انتهايي سال بخواهيد با مبلغي در حدود ۵/۲ ميليون ميتوان اجاره نمود.البته ناگفته نماند تالاري كه به مبلغ ۴ ميليون اجاره نموده ايد را در اعياد و مناسبت ها ممكن از از ۶ ميليون به بالا اجاره نماييد.
 • هزينه عكاسي و فيلمبرداري بسته به تعداد عكاسان و مهارت آتليه بين ۱ تا ۲۰ ميليون تومان متغير است.
 • انتخاب پكيج انتخابي زوجين اعم از كيك و شيريني ، ميوه ، بستني ، نوشيدني ، دسر و انواع غذاها و همچنين تزئين ميزها به ازاي هر نفر ۶۰ الي ۳۰۰ هزار تومان متغير است.
 • تزئين ماشين عروس و دسته گل حداقل ۵۰۰ هزار تومان است و حداكثر ۵ ميليون تومان .
 • آرايشگاه عروس در پايين ترين منطقه تهران ۵۰۰ هزار تومان و در مناطق بالاتر بين ۲ الي ۵ ميليون تومان محاسبه ميگردد.
 • آرايشگاه داماد بين ۳۰ الي ۳۰۰ هزار تومان.
 • لباس عروس در صورت اجاره بين ۴۰۰ الي ۲ ميليون تومان و در صورت خريد از ۲۵۰۰ ميليون تومان تا ۱۵ ميليون تومان .همچنين كت و شلوار داماد در حدود ۱۵۰۰ ميليون تومان ميباشد.
 • اجاره ماشين عروس نيز با توجه به مدل انتخابي ماشين بين ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ ميليون تومان متغير است.
 • موزيك و دي جي نيز بصورت زنده با مبلغي در حدود ۱ ميليون تا ۲ ميلون و پانصد هزار تومان متغير است.

همانطور كه ملاحظه نموديد قيمت ها بسيار متغير است و كاملا سليقه اي اعمال ميشود.شما با توجه به بودجه اي كه براي اين مراسم در نظر گرفته ايد ميتوانيد از موسسه تشريفاتي انتخابي خود مشاوره گرفته و مناسبترين تشريفات را براي خود انتخاب نماييد.

علاوه بر موارد اساسي ، خدمات مجالس شامل حرير آرايي و آتش بازي و بسياري موارد ديگر مي باشد.

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:پكيج تشريفات عروسي
نوشته شده در 1397/6/27 
ساعت : ۱۲
نویسنده : miracle

 

 
تشريفات عروسي شامل كليه مراحلي است كه طي ميشود تا بكمك آن ها بتوان يك جشن خاطره انگير را رقم زد.
 
بدون شك تمامي افراد تصور شبي رويايي را از مراسم خود دارند بدين منظور برخي از زوجين تصميم ميگيرند تا كليه مراحل برگزاري اين مراسم از صفر تا صد را ، اعم از اجاره باغ  عروسي يا تالار و آرايشگاه و مزون و فيلمبردار تا انتخاب كترينگ را به يك تشريفات مجالس ميسپارند .اين موسسات نيز با توجه به بودجه عروس و داماد و سليقه آنان نسبت به تهيه و تداركات اين جشن اقدام ميكنند.
 
پكيج تشريفات عروسي شامل چه مواردي ميشود؟
خدمات مجالس كه توسط يك موسسه تشريفات مجالس ارائه ميشود شامل :
 
محل برگزاري مراسم
سفره عقد
نور پردازي و گل آرايي
عكس و فيلمبرداري
گروه موسيقي
معرفي مزون
معرفي آرايشگاه
دسته گل عروس
تزيين ماشين عروس
اجاره ماشين عروس
پذيرايي از ميهمانان
تهيه غذا و كترينگ
 
 
واگذاري مراسم به موسسات تشريفات عروسي چه مزايا و يا معايبي دارد؟
بدون شك كمك گرفتن از ديگران در تمامي امور خوب است اما اين امر معايبي نيز دارد.اين امر در مورد تشريفات مجالس نيز صدق ميكند.حال به بررسي مزايا يا معايب واگذاري مراسم به اينگونه موسسات ميپردازيم…
 
مزايا:
كاهش استرس:
ورود به زندگي جديد به خودي خود استرس زا است لذا بهتر است استرس به نحو احسنت برگزار كردن مراسم را به كسانيكه تجربه اين كار را دارند بسپاريد.
 
صرفه جويي در وقت
در صورتيكه زوجين كارمند باشند ، تهيه و هماهنگي كليه مراحل عروسي برايشان بسيار سخت خواهد بود زيرا اينامور نياز به صرف وقت زيادي دارد.اما در صورتيكه امور را به يك موسسه تشريفاتي بگذاريد ديگر نگران كمبود وقتتان نخواهيد بود.
 
توجه به تمام جزئيات
بسيار اتفاق افتاده به دليل مشغله دهني و كاري عروس و داماد بسياري از جزئيات از ديد آنها مخفي مانده و در خلال ميهماني به آن برخورد ميكنند كه آن زمان ديگر بسيار دير است.اما با سپردن مراسم و كليه مراحل بشكل يك پكيج تشريفات عروسي  ، با استفاده از تجربه آنها ديگر نگران از قلم افتادن برخي از مراحل و جزئيات نخواهيد بود.
 
مديريت هزينه
مسئله بودجه چيزي است كه براي همگان مهم است و افراد ميكوشند متناسب با بودجه خود بهترين انتخاب ها را داشته باشند.در صورت استفاده از خدمات يك موسسه تشريفاتي ميتوانيد با يك جلسه مشاوره پكيجي متناسب با بودجه خود را انتخاب نماييد.
 
معايب:
۱ –  عدم مديريت كارامد
 
در صورتيكه موسسه تشريفات مجالس خود را به درستي انتخاب ننماييد ، حتي با وجود هزينه زيادي كه صرف نموده ايد ، با مديريت ناكارمدي كه اعمال خواهد شد ، شاهد كمبودهايي در مراسم خود خواهيد بود.
 
۲ – عدم كيفيت در غذا
 
يكي از مشكلاتي كه ممكن است در حين مراسم پيش بيايد در حوزه سرو غذا است.در صورتيكه نظارت توسط خودتتان بر روي غذا صورت نگيرد ممكن است در تهيه آن از مواد نامرغوب استفاده كنند ، غذا كم بيايد و يا حتي بصورت سرد سرو شود.
 
۳ – ناهماهنگي پرسنل
 
گاها نيز پيش ميايد همه مراحل به درستي پيش ميرود مانند اينكه كيك از بهترين شيريني فروشي ها تهيه شده است اما ناهماهنگي پرسنل موجب ميشود كه در توزيع كيك مشكل بوجود و به برخي زياد و به برخي اصلا نرسد و اين موضوع موجب نارضايتي ميهمانانتان شود در حاليكه از طرف شما هيچگونه قصوري صورت نگرفته است.
:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:خدمات مجالس و تشريفات
نوشته شده در 1397/6/25 
ساعت : ۱۰
نویسنده : miracle

 

خدمات مجالس - تشريفات مجالس

خدمات مجالس – تشريفات مجالس

سابقه استفاده از خدمات مجالس و تشريفات مجالس در ايران به سال ۱۳۸۰ به بعد برميگردد.به شكلي كه افراد براي گرفتن خدمات به اين سازمان ها مراجعه و بر اساس نوع ميهماني و بودجه خود نسبت به گرفتن خدمات از اين موسسات مبادرت مينمودند.در ان سالها خدمات محدود به مراسم ازدواج ميشد اما امروزه بدليل شرايط جامعه بسياري از افراد مجبورند مراسم كوچك خودشان اعم از جشن تولد ،جشن هاي بازنشستگي ،نامزدي ،ازدواج و يا حتي ختم را به اين موسسات بسپارند.اما براي گرفتن خدمات بايد به چه نكاتي توجه نماييد؟

در اين مقاله كوشيده ايم شما را با خدماتي كه  تشريفات مجالس ارائه ميدهند، آشنا نماييم.پس با ما همراه باشيد…

اصلي ترين تبحر يك موسسه تشريفاتي بررسي سليقه ميهمان و ارائه يك پكيج مناسب با بودجه و درخواست مشتري است.آنها با بررسي اين موارد ،بهترين گزينه ها را به شما پيشنهاد خواهند داد.

پس از اين مهم ،نوبت به فراهم اوردن محلي براي مراسم ميرسد.بدين منظور با توجه به نوع مراسم ، تعداد ميهمانان ، بودجه ميزبان و سليقه اش ،يك باغ عروسي ، سالن و يا تالار را به او پيشنهاد ميدهند.

تهيه كارت دعوت نيز از ديگر خدمات موسسات تشريفات مجالس است.

تشريفات عروسي - خدمات مجالس

تشريفات عروسي – خدمات مجالس

خدمات مجالس تزيين و گل آرايي سالن،تزيين و گل آرايي باغ عروسي ،اتاق عقد ،ميزها ،جايگاه نشستن عروس و داماد ، ورودي ها ،ماشين عروس و دسته گل عروس نيز كاملا با توجه به بودجه و سليقه ميزبان صورت ميپذيرد.

فيلم و عكس برداري نيز از جمله خدمات مجالس است كه توسط اين مراكز ارائه ميشود.بدين منظور با تجه به ميزان هزينه اي كه مشتري در نظر گرفته است آتليه و لوكيشني زيبا را براي مشتري در نظر خواهند گرفت.

همچنين در صورتيكه مراسم ، ازدواج است ، معرفي محلي براي اجاره ماشين عروس و مزون براي تهيه لباس عروس و داماد و معرفي آرايشگاه براي عروس و داماد جزو وظايف يك موسسه تشريفات عروسي خوب است.

معرفي قنادي براي تهيه كيك و شيريني مراسم نيز از جمله خدمات مجالس است كه از يك موسسه تشريفات عروسيميتوان انتظار داشت.

كترينگ يكي ديگر از وظايف موسسات تشريفات است.كترينگ به معني : سرو غذا ،دسر ،ميوه ،شيريني و …

همچنين استفاده از ظروف شيك و متناسب با مراسم ،چيدمان ميز ،روميزي و … از نكاتي است كه در حيطه كترينگ قرار ميگيرد.

در نهايت ميتوان به اين نكته نيز اشاره نمود كه در صورتيكه از موسسه طرف قرار داد خود مطمئن نيستيد ميتوانيد هر بخش را به يك موسسه محول نماييد.با اين كار در صورتيكه از خدمات يكي از آنها راضي نبوديد منجر به نارضايتي كلي شما نخواهد شد اما اين نكته را نيز مورد توجه قرار دهيد كه با اين كار هزينه تمام شده براي شما بسيار بيشتر از زماني خواهد بود كه تمامي مراحل را به يك موسسه تشريفات عروسي بسپاريد.بنابراين در انتخابتشريفات مجالس خود با دقت و وسواس بيشتري گام برداريد.بدين منظور ميتوانيد از كسانيكه از خدمات مجالس آن موسسه استفاده نموده اند سوال نماييد.و يا در برخي مراسم آنان شركت نمايد.در صورتيكه اين امكان برايتان مهيا نبود ميتوانيد از آنان نمونه كار درخواست نماييد.

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:بهترين تشريفات عروسي در تهران
نوشته شده در 1397/6/24 
ساعت : ۰۸
نویسنده : miracle

 

موسسات تشريفات مجالس ، به موسساتي گفته ميشود كه وظيفه برگزاري مراسم و ميهماني هاي بزرگ من جمله مراسم ازدواج را بر عهده دارند.اين وظايف عبارتند از اجاره باغ عروسي يا تالار ،انتخاب مزون ،آرايشگاه ،اجاره ماشين عروس ،عكاسي و فيلمبرداري ،دي جي و موزيك و … است .

در صورتيكه مراسم خود را به اينگونه موسسات بسپاريد ، از تجربه و تبحر آنان در زمينه مديريت و برگزاري مجالس بهره مند خواهيد شد.چرا كه زوجين جوان به علت استرس هاي وارده به دليل برگزاري يك مراسم ايده آل و همچنين عدم تجربه كافي در اين زمينه ، عملا نميتوانند در زمينه تداركات و هماهنگي كليه مراحل به خوبي عمل نمايند و ممكن است نتيجه آنطور كه دلخواهشان بوده از آب در نيايد.

اما سوال اينجاست كه:

بهترين موسسات تشريفات عروسي در تهران كدام است؟

يافتن بهترين تشريفات عروسي در تهران ، در حاليكه تمامي فضاها مانند تلويزيون ،روزنامه ،اينترنت و در و ديوارها پر از تبليغات رنگارنگ شده اند كاري غير ممكن نيست.تنها نيازمند زمان بندي براي انتخاب بهترين تشريفات عروسياست تا شبي بياد ماندني داشته باشيد.

دقت نماييد كه هميشه بهترين ها نياز به تبليغ ندارند.پس براي شناخت آنان لازم نيست بدنبال نامشان در مجلات و يا تلويزيون باشيد.بهترين تبليغ براي يك برند و خدمات ، تبليغ رايگان است.يعني چه ؟نام بهترين ها هميشه از طريق دهان به دهان منتقل ميشود بنابراين لازم است به سراغ افرادي برويد كه قبلا از خدمات مجالس  اين موسسات استفاده نموده اند.

آيا گران بودن ضامن بهترين بودن است؟

در جواب اين سوال بايد گفت خير…اينكه يك تشريفات مجالس ، خدمات مجالس خود را به قيمت بسيار بالاتري عرضه نمايد ،دليل بر بهتر و حرفه اي تر بودن خدماتش نيست بلكه توانايي مديريت هزينه هاست كه يك تشريفات مجالس را از ديگران متمايز ميكند زيرا با تنوع منوهايشان توانايي ارائه خدمات به افراد با بودجه هاي متفاوت را دارند.

يكي از خصوصياتي كه يه تشريفات عروسي را از ديگر موسسات متمايز ميكند كيفيت خدمات مجالس آن است بدين معني كه با در دست داشتن زير مجموعه هاي متشكل از بهترين ها ، با كيفيت ترين خدمات مجالس را ارائه ميدهد تا مشتريان خود را به نحو احسنت راضي نمايد.

علاوه بر اين تنوع در موقعيت برگزاري مراسم نيز يكي از مواردي است كه يك تشريفات مجالس را تبديل به بهترين موسسه تشريفاتي مينمايد.

بهترين تشريفات عروسي در تهران - خدمات مجالس باغ عروسي - بهترين تشريفات عروسي

 
:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:تشريفات مجالس ارزان
نوشته شده در 1397/6/20 
ساعت : ۰۹
نویسنده : miracle

 

اين روزها به دلايل مختلف نظير توقعات بالا شاهد برگزاري مجالس با هزينه هاي سرسام آوري هستيم به گونه اي كه افراد تصميم ميگيرند از خير اين مراسم گذشته و آنرا در حد برگزاري با جمعي بسيار كوچك و در خانه خود محدود ميكنند اما اين موضوع تا زماني قابل اجرا است كه ميهماني بصورت رسمي نباشد و قابليت برگزاري با جمعي محدود را داشته باشد.مانند يك جشن تولد كوچك و با جمعي خودماني.اما اگر موضوع مراسمي چون عروسي ،نامزدي ،جشن بازنشستگي و يا جشن هايي از اين دست كه تعداد مدعوين بالاتر است و نياز به فضاي بيشتري وجود دارد ، ديگر نميتوان بر روي محدود كردن مراسم در حد خانه حساب نمود.

اما براي داشتن يك مراسم با تمام تشريفات عروسي بصورتي كه هزينه تمام شده آن ، ارزان و به صرفه باشد، بايد به چه نكاتي توجه نمود؟كدام آيتم ها قابليت حذف و يا كاهش را دارند؟در ادامه به بررسي اين موارد ميپردازيم:

يكي از مواردي كه عمده ترين مبلغ بودجه شما را به خود اختصاص ميدهد اجاره محل برگزاري مراسم است.بدين منظور براي داشتن مراسمي به صرفه لازم است تالار يا باغ عروسي را انتخاب نماييد كه كه دكوراسيون معمولي تري داشته باشد و هرچه اين فضا دكوراسيون مجلل تر و اشرافي تري داشته باشد از نظر هزينه بالاتر خواهد رفت.همچنين در صورتيكه تعداد ميهمانان شما كم است نيازي به اجاره يك باغ عروسي بزرگ نيست.

تشريفات مجالس - خدمات مجالس - تشريفات عروسي

 • عكاسي و فيلمبرداري

به تعداد فيلمبردارها دقت نماييد.بعنوان مثال درست است كه وجود چندين فيلمبردار در مراسم عروسي خوب است و موجب فيلمبرداري از تمام زوايا ميشود اما در صورتيكه قصد برگزاري مراسمي ارزان را داريد تعداد فيلبرداران را به دو و يا يكي كاهش دهيد.زيرا تمامي مراحل عكس و فيلمبرداري را ميتوان ميكس نمود و آپشن هايي كه در زمان فيلمبرداري يا عكاسي استفاده نشده را ايجاد نمود.

 • گل آرايي

يكي از مواردي كه در تمام مراسم از آن استفاده ميشود گل آرايي است.كه شامل گل آرايي ميزها ، ورودي ها ، جايگاه عروس و داماد و يا حتي ماشين عروس نيز ميشود.در صورتيكه هزينه تمام شده مجلس برايتان اهميت دارد لزومي ندارد تمامي طول مسير ورود ميهمانان به سالن را گل آرايي نماييد.همچنين ميتوان از گل آرايي ميز هاي كوچك ميهمانان فاكتور گرفت.

جهت كاهش هزينه مي توانيد موارد خدمات مجالس خود را كاهش دهيد.

 • كيترينگ (پكيج پذيرايي)

يكي از مراحلي كه ارزيابي كيفيت مراسم شما توسط ميهمانان بدان وابسته است بحث كيترينگ است.كيترينگ به معني خدمات سرو غذاي مراسم.در صورتيكه نميخواهيد هزينه زيادي را صرف اين موضوع نماييد كافي است در انتخاب تنوع غذاها را كمتر نماييد.همچنين ميتوانيد بجاي چندين نوع دسر تنها يكي سفارش دهيد.اما در كنار آن تعداد نوشيدني ها را افزايش دهيد.

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:خدمات عروسي
نوشته شده در 1397/6/18 
ساعت : ۰۸
نویسنده : miracle

 

خدمات عروسي - تشريفات عروسي

مراسم ازدواج جزو يكي از بزرگترين اتفاقات زندگي هر شخصي است.اما برگزاري اين رويداد به نحو احسنت نيازمند يكسري خدمات است كه لازم است با آن ها آشنا شويد.

در اين مقاله قصد بررسي خدماتي را داريم كه طي برگزاري جشن ازدواج با آنها برخورد خواهيد كرد.

اولين مرحله از اموري كه براي جشن ازدواج در نظر گرفته ميشود ميتوان به  در نظر گرفتن يك محيط براي برگزاري جشن اشاره نمود.اين محيط كه ميتواند سالن ،تالار و يا باغ باشد با توجه به تعداد ميهمانان و بودجه زوجين اجاره ميشود.گاها فضاي منزل زوجين نيز اجازه برگزاري اين مراسم را به آنها ميدهد.اما در هر صورت بايد براي اين موضوع به فصلي كه قصد برگزاري مراسم را داريد در نظر بگيريد.بعنوان مثال در صورتيكه در فصل زمستان نسبت به اجاره باغ عروسي اقدام مينماييد بايد نسبت به تجهيز آن به وسايل گرمايشي اقدام شده باشد ولي بطور معمول در فصل زمستان از تالار براي برگزاري جشن استفاده ميشود.در اين مورد بايد توجه نماييد كه هزينه اجاره  فضا در مناسب ها و اعياد و روزهاي تعطيل به نسبت ديگر اوقات سال گران تر است.

كارت عروسي را نيز ميتوان جزو خدمات عروسي دانست.بصورت معمول در صورتيكه از يك موسسه تشريفات مجالس، خدمات مجالس گرفته باشيد اين مورد يكي از وظايف اين موسسات است.

از ديگر مواردي كه جزو خدمات عروسي محسوب ميشوند ،ميتوان به تزئين اتاق عقد و ماشين عروس اشاره نمود كه سليقه اي است و با توجه به نظر مشتري و بودجه وي انجام ميپذيرد.

باغ عروسي - خدمات عروسي

خدمات آرايشي عروس و داماد نيز در زمره مواردي است كه به زوجين توسط معرفي آرايشگاه هاي برتر پيشنهاد ميشود.

سپس نوبت به البسه عروس و داماد ميرسد.از ديگر وظايف موسسات تشريفات مجالس اين است كه مزون مناسب را به زوجين معرفي نمايد تا لباسي مناسب سليقه و بودجه خود تهيه نمايند.

يكي از مواردي كه بشدت براي عروس و دامادها مهم است بحث عكاسي و فيلمبرداري از مراسم است.زيرا تنها چيزي است كه براي عروس و داماد باقي ميماند و تمام زحماتي كه كشيده اند توسط آن ثبت و ضبط خواهد شد.

و اما نهايي ترين خدماتي كه ضمن مراسم عروسي ارائه ميشود موضوع كترينگ است.اين خدمات شامل كليه خدمات پذيرايي شامل كيك و شيريني ،سرو غذا و دسر ،ظروف پذيرايي ،ميز شام و … هستند.

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:ساعت : ۰۸
نویسنده : miracle

رسم و رسومات ايرانيان طي ساليان اخير تغييرات زيادي داشته و شايد بتوان يكي از مهمترين رسومات عروسي را ،عكاسي و فيلمبرداري از مراسم دانست.عكس و فيلم تنها چيزي است كه از اين شب استثنايي ميتوانيد داشته باشيد و در آينده زماني كه خاطرتان مكدر شد با مراجعه به آن دوباره حس سرزندگي و طرات نماييد.علاوه بر ژست هايي كه عكاس به شما آموزش ميدهد مكان انتخابي شما براي اين ثبت رويداد بسيار مهم است .

 

عكس ها و كليپ هاي مربوط به جشن هاي عروسي در مكان هاي متنوعي نظير آتليه ، باغ ، كنار دريا ،صحرا ، جنگل و … گرفته ميشوند.در مورد انتخاب محيط آتليه و باغ عروسي ،باغ به دليل محيط سرزنده تري كه دارد عكس هاي جذاب تري را به شما ميدهد.

 

همچنين محيط باغ عروسي به دليل داشتن محيط باز تر و بزرگتر و به دور از مزاحمت همسايگان ،مكاني دنج تر را براي زوجين به ارمغان مياورد.

 

البته واضح است كه همگان از داشتن باغچه و باغ بهره مند نيستند و بايد نسبت به اجاره يك باغ عروسي متناسب با بودجه خود اقدام نمايند.

 

اگر جزو آن دسته از زوجيني هستيد كه باغ عروسي را براي عكاسي و فيلمبرداري انتخاب نموده ايد بايد اهل ريسك نيز باشيد.

 

زيرا عكس هاي خاص و منحصر بفرد نتيجه پذيرفتن ريسك محيط طبيعي است.

 

يكي از خصوصيات عكاسي در باغ وجود آب و هواي متغير است.همواره سعي كنيد چند روز قبل از مراسم ،از هواشناسي پيگير آب و هواي روز موعود شويد تا با هماهنگي عكاس و با آمادگي عكس هاي مناسب آن آب و هوا را داشته باشيد.

 

اما اگر بدون برنامه ريزي شما براي شرايط جوي ،باران گرفت نترسيد. از كثيف شدن لباستان نهراسيد.زير باران برويد و جوري رفتار كنيد گويي كودكي هستيد كه براي خيس شدن زير باران رفته.اما زياده روي نكنيد!در صورتيكه عكاسي در باغ و در فصول پاييز و زمستان را در نظر گرفته ايد سعي كنيد مجهز باشيد.به همراه خود چتر و كفش اضافي داشته باشيد.

 

يكي ديگر از مزاياي عكاسي و فيلمبرداري در باغ عروسي نامحدود بودن فضا است.لوكيشن شما ميتواند كنار يك عمارت ،زير درختان ،در زير چتري از گل ها ،بر روي تاب ،روي نيكمت يا حتي كنار يك درياچه رويايي باشد.

 

يكي از كارهايي كه باعث مصنوعي شدن عكس هاي عروسي ميشود احساس ناراحتي و بدنبال آن ژست هاي مصنوعي است.اما در باغ به دليل تلطيف فضا و روحيه ناخوداگاه محيط بر روي روحيه اثر گذاشته و عكس هاي طبيعي تري گرفته ميشود.

 

از ديگر مزاياي عكاسي و فيلمبرداري در فضاي باز ، نور پردازي است.محيط باز مانند باغ بدليل برخورداري از تنوع نورپردازي مانند آفتاب ،نيمه ابري ،سايه و يا حتي باراني و برفي تنوع بالاتري از عكس با كيفيت زياد را به شما ميدهد.

 

همچنين در صورتيكه عكاسي و فيلمبرداري شما در باغ باشد ميتوانيد از اين مزيت نيز بهره ببريد كه در كنار خودروي خود نيز عكس داشته باشيد.

 

و اما سخن آخر:

 

اگر دوست داريد پس از ساليان دراز با خاطره خوب به فيلم و عكس هاي ازدواج خود نگاه بياندازيد لازم است نكاتي چون انتخاب صحيح آتليه و فيلم بردار با توجه به سابقه و تجربه آن ها را رعايت نماييد.بعنوان مثال در زمانيكه به آتليه براي قرار داد مراجعه نموديد و عكسي نظر شما را جلب كرد از آتليه بخواهيد كه دقيقا همان عكاس را براي مراسم شما در نظر بگيريد.در غير اينصورت ممكن است نكاتي در اجراي عكاسي وجود داشته باشد كه شخص ديگر آنرا رعايت ننمايد .

خدمات مجالس - تشريفات عروسي

تشريفات مجالس ژوان داراي خدمات مجالس متنوعي از جمله فيلمبرداري و عكاسي مي باشد.

 

تيم مجرب فيلمبرداري و عكاسي ژوان داراي نمونه كار و آلبوم هاي ديجيتال بسيار زيبا و شيك و منحصر به فرد مي باشد .

 

براي اطمينان خاطر مي توانيد از نمونه كارها بصورت حضوري ديدن نماييد.

 

باغ عروسي

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:گل آرايي باغ عروسي
نوشته شده در 1397/6/4 
ساعت : ۱۲
نویسنده : miracle

باغ عروسي هميشه يكي از جذاب ترين انتخاب ها براي محل برگزاري جشن عروسي مي باشد كه اين جذابيت با گل آرايي توسط گل هاي متنوع، خوشبو و خوشرنگ دوچندان مي شود.

گل آرايي باغ عروسي هميشه يكي از دغدغه هاي عروس و داماد است كه ما در تشريفات عروسي ژوان تمام نيروي خود را به كار گرفته ايم كه اين دغدغه را از روي دوش عروس و داماد برداريم و بهترين مراسم را براي برگزاري جشن عروسي برگزار نماييم.

گل آرايي بسته به نوع باغ عروسي ، تم عروسي و … مي تواند متنوع و متفاوت باشد. در اين مطلب از تشريفات ژوان ايده هاي جالب براي گل آرايي باغ عروسي آماده كرده ايم كه مي توانيد از آنها استفاده نماييد.

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

تزئين باغ عروسي با گل

عكس گل آرايي باغ عروسي

عكس گل آرايي باغ عروسي

عكس گل آرايي باغ عروسي

عكس گل آرايي باغ عروسي

عكس گل آرايي باغ عروسي

عكس گل آرايي باغ عروسي

عكس گل آرايي باغ عروسي

 

 

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:اهميت خدمات مجالس
نوشته شده در 1397/5/30 
ساعت : ۱۵
نویسنده : miracle

تشريفات عروسي - تشريفات مجالس - خدمات مجالس

 

 

در گذشته خدمات مجالس اهميت زيادي نداشت و مردم خود به فكر برگزاري جشن ها و مراسمات خود بودند.

به همين دليل براي برگزاري جشن ها و مراسم خود انرژي و زمان زيادي را صرف مي كردند و دچار استرس و سردرگمي مي شدند.

 

در اين بين، اهميت خدمات مجالس بيشتر ديده شد و موجب صرفه جويي در زمان و انرژي عروس و داماد و خانواده هاي آنان، كاهش استرس، به روز بودن طراحي و دكوراسيون و تزيين و … و همچنين رضايت كافي ميهمانان شده است.

 

سوالي كه ذهن عروس و دامادها را درگير مي كند ، انتخاب خدمات مجالس است.

تنها زماني كه زوجين بايد صرف كنند فقط براي انتخاب خدمات مجالس است.

 

انتخاب خدمات مجالس

براي انتخاب خدمات مجالس بايد به نكات زير توجه نماييد:

*برگزاري با كيفيت جشن ها و مراسمات با هر سطح هزينه و بودجه

*ارائه بهترين خدمات مجالس

 

 

انواع خدمات مجالس

خدمات مجالس در تشريفات مجالس ژوان در رده هاي متفاوتي برگزار مي گردد و داراي خدمات بسيار متنوعي مي باشد.

 

خدمات مجالس لاكچري

در خدمات مجالس لاكچري عروس و داماد مي توانند ايده و نظر خود را با تيم مجرب تشريفات مجالس ژوان مطرح نماييد و تيم ما براي شما اجرا نمايد.

در خدمات مجالس لاكچري پكيج هاي پذيرايي بسيار متنوعي در اختيار مشتريان قرار مي گيرد كه مي توانند به راحتي انتخاب نمايند همچنين امكان انتخاب از منوهاي مختلف پكيج ها نيز وجود دارد.

 

تعداد باغ عروسي در خدمات مجالس لاكچري بين ۴ تا ۵ مي باشد و هزينه آن به چيدمان مورد نظر شما و همچنين تزيين و دكوراسيون باغ بستگي دارد.

 

 

 

خدمات مجالس متوسط

در خدمات مجالس متوسط ، كيفيت ارائه خدمات به هيچ عنوان كم نميشود. مديريت تشريفات مجالس ژوان سياستي را اعمال نموده است تا از كيفيت خدمات به هيچ عنوان كاسته نگردد.

شما مي توانيد با توجه به هزينه اي كه براي جشن و مراسم خود مي خواهيد صرف نماييد، از ميان گزينه ها انتخاب نماييد.

همچنين از بين پكيج هاي پذيرايي مي توانيد مناسب بودجه خود انتخاب نماييد و از پيشنهادات مشاورين متخصص تشريفات عروسي و تشريفات مجالس ژوان نيز مي توانيد استفاده نماييد.

باغ عروسي 

خدمات مجالس 

تشريفات عروسي 

تشريفات مجالس 

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:ارائه بهترين خدمات مجالس
نوشته شده در 1397/5/29 
ساعت : ۰۸
نویسنده : miracle

باغ عروسي - خدمات مجالس

بطور قطع شب عروسي در هر فرد يكي از مهمترين و خاطره انگيزترين شبهاي عمر است.پس اين موضوع كه در چه فصل و مكاني اين مهمترين اتفاق را برگزار كنيم از اهميت ويژه اي برخوردار است.

 

فصل بهار و تابستان براي برگزاري تشريفات عروسي پر رونق تر از ديگر فصول زمستان و پاييز است و به تبع آن تالارها و باغ عروسي شلوغ تر و خدمات آنها با قيمت و تعرفه بالاتري عرضه ميگردد.

 

اما در كنار اين موارد ،دقت داشته باشيد كه برگزاري مراسم در يك شب باراني پاييزي و يا برفي زمستاني نيز خالي از لطف نيست .اما به هر حال سختي هاي خاص خودش را دارد من جمله عبور و مرور و مشغله كاري مهمانان ،تاريكي زودهنگام هوا و …

 

بنابراين با توجه به نكات ذكر شده در بالا بهتر است كمي زودتر به فكر بيافتيد و براي رزرو يك تالار و باغ عروسي در تابستان دست بجنبانيد.

 

يكي از مزيت هاي برگزاري عروسي در تابستان ،بهره مندي از هواي عالي و قابل پيش بيني است.

 

اگر تاريخ مراسم ازدواج شما در تابستان باشد علاوه بر اينكه با هوايي قابل پيش بيني روبرو هستيد ،از نعمت روشني هوا تا دير وقت نيز برخورداريد.

 

علاوه بر اين مهمانان شما نيز ميتوانند از فضايي فرح انگيز مانند باغ عروسي نيز لذت ببرند .هرچند لازم است با شركت با تجربه اي مانند تشريفات مجالس ژوان قرارداد ببنديد كه در مورد احتمال ابري و باراي شدن هوا نيز تجربه كافي را دارد و فضاي داخلي را نيز براي پذيرايي از ميهمانان فراهم آورده است.علاوه بر موارد گفته شده از ديگر مزاياي برگزاري تشريفات عروسي در فصل تابستان مي توان به داشتن عكس هاي فوق العاده بدليل نور كافي آفتاب و همچنين گذراندن تعطيلات ماه عسل بهمراه خانواده بدليل مشغله كاري كمتر و فصل مسافرت اشاره كرد.

 

تا بدينجا در مورد مزاياي برگزاري مراسم در تابستان اشاره نموديم.

 

حال پس از مشخص شدن تاريخ و محدوده زماني مراسم ، نوبت به پيدا كردن بهترين موسسه براي برگزاري تشريفات مجالس ميرسد.

 

موسسه اي كه علاوه بر بكار بردن بروزترين متدها ، سابقه ،تخصص و تجربه كافي در اجراي هرچه بهتر مراسم را نيز داشته باشد.

 

از مواردي كه يك تشريفات را تبديل به برترين برندها در ارائه خدمات مجالس ميكند ميتوان به موارد زير اشاره كرد:

 

ارائه بهترين دكوراسيون داخلي و به روزترين متدهاي روز اروپا در ديزاين

ارائه بهترين ديزاين و گل ارايي براي ميزها ، ورودي ها و جايگاه عروس و داماد

ارائه بهترين پذيرايي

اجراي موسيقي زنده

سفره عقد

 

تشريفات عروسي - تشريفات مجالس

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:تشريفات عروسي در فصل تابستان
نوشته شده در 1397/5/13 
ساعت : ۰۷
نویسنده : miracle

فصل تابستان داراي تنوع ميوه و زيبايي دوچندان طبيعت است.
برگزاري جشن عروسي در فصل تابستان جذابيت هاي فراواني دارد. يكي از ويژگي هاي برگزاري جشن عروسي در فصل تابستان، استفاده از باغ عروسي است.
عروس و دامادهايي كه علاقه دارند جشن عروسي خود را در باغ عروسي برگزار نمايند، فصل تابستان را انتخاب مي كنند.
برخي نيز باغ تالار را انتخاب مي كنند تا ميهمانان خود را براي انتخاب ، آزاد بگذارند.

رزرو باغ عروسي

به علت درخواست زياد عروس و دامادها براي برگزاري تشريفات عروسي در فصل تابستان، جهت رزرو باغ عروسي و يا تالار عروسي بايد حدودا ۶ ماه قبل از روز جشن ، به تشريفات مجالس مورد نظر خود مراجعه نموده و از منوي خدمات مجالس عروسي انتخاب نماييد .
منوي خدمات مجالس ژوان داراي تنوع بسيار زيادي در زمينه پذيرايي، طراحي و دكوراسيون، سفره عقد، تزيين باغ عروسي ، چيدمان ميز و صندلي ميهمانان و … مي باشد.
ارائه خدمات مجالس باكيفيت در باغ عروسي يكي از موارد مهم در انتخاب تشريفات عروسي مي باشد.
پذيرايي كامل از ميهمانان در باغ عروسي و برخورد خوب كاركنان و همچنين كيفيت بالاي خدمات مجالس بسيار مهم است .
يكي از موارد مهم در تشريفات عروسي ، سفره عقد است. در تشريفات مجالس ژوان مي توانيد از ميان آلبوم هاي به روز تزيين سفره عقد ، انتخاب نماييد.يكي از ويژگي هاي تشريفات عروسي ژوان اين است كه شما مي توانيد ايده خود را در مورد تزيين سفره عقد ارائه دهيد و تيم خدمات مجالس ژوان براي شما اجرا نمايد.

امكانات باغ عروسي

براي برگزاري تشريفات عروسي در باغ عروسي در فصل تابستان ، تشريفات مجالس بايد امكانات سرمايشي و پذيرايي مناسب را به ميهمانان ارائه دهد.
چيدمان ميز و صندلي ميهمانان در باغ عروسي يكي از نكات مهم در تشريفات عروسي است تا رفت و آمد ميهمانان به راحتي انجام گيرد.
نكته بسيار مهم در انتخاب باغ عروسي اين است كه به تعداد ميهمانان و ظرفيت باغ عروسي توجه نماييد تاخدمات مجالس با كيفيت و عالي انجام پذيرد.

تشريفات عروسي ژوان

تشريفات عروسي ژوان

تشريفات عروسي در باغ عروسي

تشريفات عروسي در باغ عروسي

تشريفات مجالس و تشريفات عروسي

تشريفات مجالس و تشريفات عروسي

بهترين تشريفات عروسي

بهترين تشريفات عروسي

تشريفات عروسي در فصل تابستان - تشريفات عروسي ژوان

تشريفات عروسي در فصل تابستان – تشريفات عروسي ژوان

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:خدمات مجالس سالگرد ازدواج
نوشته شده در 1397/4/6 
ساعت : ۱۰
نویسنده : miracle

 

اولين سالگرد ازدواج يكي از مهمترين روزهاي زندگي است كه مي تواند مانند تشريفات عروسي برگزار گردد.

 

اگر لباس عروس خود را خريداري نموده ايد ، ميتوانيد از مجددا لباس عروس خود را بپوشيد و به آرايشگاه جشن عروسي خود مراجعه نماييد و با همان ميكاپ و شينيون به مراسم سالگرد ازدواج خود برويد.

 

مي توانيد همان تشريفات عروسي جشن عروسي خود را رزرو نماييد.

 

دسته گل مطابق دسته گل عروسي خود را سفارش دهيد و از همان ماشين عروس يا همان ديزاين استفاده نماييد.

 

تيم خدمات مجالس ژوان يك پيشنهاد ويژه براي خدمات مجالس سالگرد ازدواج شما دارد:

 

يك لباس عروس جديد و مطابق مد روز اجاره نماييد.

يك آرايشگاه جديد با مدل ميكاپ و شينيون جديد انتخاب نماييد.

آتليه عكاسي و فيلمبرداري جديد انتخاب كنيد و عكس هاي جديد داشته باشيد و به پكيج تشريفات عروسي خود اضافه نماييد تا مجموعه عكس ها و كليپ هاي كامل تر و بيشتري داشته باشيد.

دسته گل عروس متفاوت انتخاب كنيد .

اگر مي خواهيد سنگ تمام بگذاريد ماشين عروس متفاوتي انتخاب نماييد.

هديه سالگرد ازدواج عروس و داماد مي تواند در يك جو متفاوت و با ايده اي بسيار جذاب اجرا گردد.

انتخاب پكيج پذيرايي را مي توانيد متفاوت انتخاب نماييد و يا از همان پكيج پذيرايي جشن عروسي خود استفاده نماييد.

مي توانيد كيك مخصوص سالگرد ازدواج را نيز با ديزاين ويژه سفارش دهيد.

يك كار جالب و البته جذاب براي يادآوري جشن عروسي شما براي ميهمانان ، پخش فيلم و كليپ عروسي شما است .

مي توانيد ديزاين و دكوراسيون باغ عروسي و يا باغ تالار و يا تالار عروسي خود را متفاوت و متناسب با سليقه شخصي و يا با مشورت با تيم تشريفات مجالس انتخاب نماييد.

براي جذابيت بيشتر مراسم سالگرد ازدواج از كارت دعوت مخصوص استفاده كنيد كه عكس هاي زير نمونه هايي از كارت دعوت هستند.

خدمات مجالس

خدمات مجالس ژوان

 

خدمات مجالس سالگرد ازدواج
خدمات مجالس سالگرد ازدواج 
:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:[ ]