پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 63
ديروز : 9
افراد آنلاين : 1
همه : 1733
 
فوايد يادگيري فتوشاپ
نوشته شده در 1397/7/7 
ساعت : ۰۸
نویسنده : miracle

 

فوايد يادگيري فتوشاپ - آموزشگاه فتوشاپ - آموزش حرفه اي فتوشاپ

اگر نگاهي به تاريخچه فتوشاپ بياندازيم در ميابيم كه  نرم افزار فتوشاپ در ابتدا براي ويرايش عكس ها جهت چاپ بر روي كاغذ طراحي شده بود اما رفته رفته با گستره شدن امور گرافيكي ، كاربرد فتوشاپ نيز همزمان با اين سطح از نياز بيشتر و بيشتر شد بطوريكه در تمام اموري كه به نوعي با گرافيك سر و كار دارد، مورد استفاده قرار ميگيرد.بعنوان مثال عكس ها ، پوستر ها ، جلد نشريات ، بليبوردهاي خياباني ، تيتراژ فيلم ها ، رابط هاي گرافيكي نرم افزار ها ، سايت ها و … براي طراحي كلي و يا براي اينكه زيباتر به نظر برسند نياز دارند تا يك بار توسط نرم افزار فتوشاپ اديت شوند.

به كمك  نرم افزار فتوشاپ ميتوان از تلفيق چند عكس ، يك عكس جديد بوجود آورد كه كاملا طبيعي جلوه دهد.همچنين ميتوان تصاويري متحركي كه در گوشه وبسايت ها به عنوان بنر ميبينيد نيز توسط فتوشاپ ساخته ميشود.

اگر در آلبوم خود عكس هاي قديمي داريد كه به مرور زمان باعث شكسته شدن عكس و گاها با از بين رفتن قسمتي از عكس مواجه است ، ميتوانيد با استفاده از فتوشاپ اين عكس ها را ترميم و يا اگر كيفيت تاري دارند ، كيفيت آنها را ارتقا داد.همچنين ميتوان توسط فتوشاپ عكس هاي سياه و سفيد را به عكس هاي رنگي تبديل نمود.

علاوه بر اين ها كاربرد ديگر فتوشاپ در طراحي قالب هاي وبسايت است.به طوريكه قبل از اينكه وبسايتي طراحي شود ابتدا يك دمو توسط فتوشاپ به مشتري نشان داده ميشود و سپس در صورت تاييد وي طراحي و كد نويسي وبسايت استارت ميخورد.البته اين كار توسط افزونه هاي ديگري نيز قابل انجام است اما تبديل فتوشاپ به كد آسان تر صورت ميگيرد.

آموزش فتوشاپ - كلاس آموزش فتوشاپ - فتوشاپ بازار كار

از ديگر مزايايي كه توسط يادگيري فتوشاپ بدست خواهيد آورد ، طراحي تصاوير متحركي موسوم به گيف است.

طراحي تمامي اينفوگرافي هاي موجود نيز توسط اين نرم افزار محبوب صورت ميگيرد.

علاوه بر تمام موارد اعلام شده طراحي كارت ويزيت ، بروشور ،پوستر ،بيلبوردها و استندها ،مجلات و … نيز توسط فتوشاپ انجام ميشود.

در انتها اين نكته را نيز ياد اور ميشويم كه در صورتيكه نياز به يادگيري و يا كار با نرم افزارهايي نظير كورل و يا ايلاستريتور را داريد بهتر است كه قبل از شروع به آموزش اين نرم افزارها كه در زمينه طراحي وكتوري و صفحه آرايي بكار ميروند ، محيط و ابزار هاي فتوشاپ را آموزش ببينيد تا بتوانيد به راحتي با ابزارهاي اين دو نرم افزار كار كرده و تصاوير را بين دو محيط انتقال دهيد.

اگر نگاهي دقيق تر به دپارتمان گرافيك كامپيوتري بيندازيم متوجه ميشويم فتوشاپ پايه و اساس اين دپارتمان مي باشد .

در حقيقت نرم افزار فتوشاپ پيش نيازي است براي يادگيري نرم افزارهايي نظير: نرم افزار كورل ، نرم افزار ايلاستريتور ، نرم افزار اينديزاين ، نرم افزار افترافكت ،نرم افزار پريمير  و اديوس

براي ورود به بازار كار علاوه بر تسلط به مهارت هاي كامپيوتري icdl بايد به نرم افزار فتوشاپ نيز مسلط باشيد.

اگر به دنبال استخدام به عنوان كارمند اداري يا منشي هستيد بايد دوره آموزشي icdl  و دوره آموزشي فتوشاپ ويژه بازار كار را بگذرانيد و پس از تسلط مي توانيد به راحتي وارد بازار كار شويد.

نكته حائز اهميت اين است كه ارائه نمونه كارهاي متنوع در دوره آموزشي فتوشاپ موجب پربارشدن رزومه كاري شما مي گردد و همچنين تسلط بيشتر شما به اين نرم افزار .

يكي از ويژگي هاي آموزشگاه كامپيوتر پرتو تدريس پروژه محور دوره هاي آموزشي مي باشد.

دانشجويان دوره آموزشي فتوشاپ در تمامي سطوح ملزم به ارائه نمونه كارهاي قوي مي باشند تا موفق به اخذ مدرك گردند.

علاوه بر اين روزانه آگهي استخدام از شركت هاي مختلف در خصوص استخدام نيروي كارامد به آموزشگاه كامپيوتر پرتو ارسال مي گردد و تيم آموزشگاه از ميان دانشجويان ، كساني كه داراي نمونه كارهاي قوي و قابل قبول هستند ، را به اين شركت ها معرفي مي نمايد.

فتوشاپ براي انجام كارهاي شخصي از قبيل : رتوش عكس، افزودن متن به عكس و بسياري موارد ديگر نيز كاربرد دارد.

پيشنهاد ما اين است كه حتما اين نرم افزار پركاربرد و دوست داشتني را آموزش ببينيد.

براي مشاهده نمونه كارهاي فتوشاپ مي توانيد به لينك زير مراجعه نماييد.

نمونه كار دوره آموزشي فتوشاپ بازار كار

نمونه كار دوره آموزشي فتوشاپ عكاسي

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:ساعت : ۱۰
نویسنده : miracle

 

شركت هاي معروف طراحي سايت در ايران - بهترين آموزشگاه طراحي سايت

با توجه به تغيير كسب و كارها به سمت مجازي و همچنين استفاده روز افزون كاربران اينترنتي ،استفاده از اينترنت و طراحي يك سايت براي رونق كسب و كارتان امري اجتناب ناپذير است .اما چيزي كه مهم است اين است كه وبسايت شما بشكلي حرفه اي طراحي گردد و به آن به چشم يك امكان فانتزي در كنار كسب و كارتان نگاه نكنيد.

بر همين اساس كارفرمايان بدنبال شركت هاي طراحي سايتي هستند كه از پس نيازهاي آنان به خوبي برآيد و به بهترين نحو خواسته هاي آنان را اجرا نمايد.

اما حال اين سوال پيش ميايد كه:

شركت هاي معروف طراحي سايت در ايران كدامند و از چه طريق ميتوان آن ها را پيدا كرد؟

براي معروف شدن بايد بهترين بود.اما براي اينكه  بتوان برترين ها را تشخيص داد چه نكاتي را بايد مد نظر قرار داد؟در اين مقاله قصد بررسي مواردي را داريم كه با اطلاع از آنان بتوانيد شركت هاي معروف و برتر را در زمينه طراحي وب سايت شناسايي نماييد.

نخست بايد گفت كه هر آنچه با سرچ كردن در گوگل در بالاي ليست مشاهده ميكنيد لزوما بهترين نيست و براي بهترين و معروف بودن نياز به گزينه هاي ديگري نيز هست كه در ادامه به بيان آنها خواهيم پرداخت.

وبسايت خود شركت را بررسي نماييد

واضح است كه هر كسي براي معرفي خود سنگ تمام ميگذارد ،بنابراين آنچه در وبسايت مربوط به شركت طراحي سايت ميبينيد تمام آن چيزي است كه در توان داشته و در حد اعلا بكار برده است.همچنين ميتوانيد نمونه پروژه هايي كه انجام داده است را ببينيد.بدين منظور لازم است گرافيك سايت ، سرعت بارگزاري صفحات ، نحوه نمايش سايت در صفحه نمايش هاي گوناگون ،كاربري آسان و ترتيب چينش صفحات و مرتب بودن وبسايت ها را مورد بررسي قرار دهيد.

ميزان رضايت مشتريان آن شركت را بررسي نماييد

پس از اينكه نمونه كارهاي شركت طراحي سايت را ديديد و مورد پسند شما واقع شد نوبت به پرس و جو ميرسد .اين كار به اين دليل اهميت دارد كه ممكن است شما از يك وبسايت خوشتان بيايد اما زمانيكه از صاحب پروژه نظر بپرسيد متوجه شويد كه اهداف وي دنبال نشده و يا پروژه با تاخير به وي تحويل داده شده.بدين منظور ميتوانيد از بخش نمونه كارهاي آن شركت و با مراجعه به بخش تماس با ما نمونه سايت ها ، با مشتريان آن شركت كه قبلا از آنان خدمات دريافت نموده اند صحبت نموده و نظر انان را در مورد ميزان رضايتشان از همكاري با شركت مورد نظرتان بپرسيد.

برخورداري از پشتيباني حرفه اي

يكي از دلايل معروفيت يك شركت در زمينه طراحي سايت ،پشتيباني از سايت پس از طراحي است.درصورتيكه سايت شما به بهترين نحو طراحي شود اما پس از طراحي به حال خود رها شود ممكن است تمام هزينه هايي كه متحمل شده ايد را بر باد دهد.درست مانند يك كشتي گران قيمت كه پس از ساخت ، بدون ناخدا در دريا رها شود.

هزينه تمام شده را مورد توجه قرار دهيد

هميشه قيمت بالا ضامن كيفيت بيشتر نيست.چه بسا شركت هاي معروفي كه با گرفتن هزينه هاي كلان از مشتري ،ماه ها و بلكه سالهاست كه تحويل پروژه را به امروز و فردا مياندازند.از طرفي نبايد گول قيمت هاي پايين برخي از شركت هاي طراحي سايت را بخوريد .يك شركت طراحي سايت معروف و خوب ،پس اينكه تمامي انتظارات مشتري را بررسي و امكانات مورد نياز وي را سنجيد ، هزينه را متناسب با كاري كه قرار است انجام دهد به مشتري اعلام مي نمايد.

 

مطالب مرتبط : 

آموزشگاه طراحي سايت 

كلاس آموزش طراحي سايت 

دوره آموزشي طراحي سايت 

آموزشگاه برنامه نويسي 

كلاس هاي آموزش برنامه نويسي 

بهترين آموزشگاه كامپيوتر 

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:ويژگي هاي كارمند موفق
نوشته شده در 1397/3/24 
ساعت : ۰۸
نویسنده : miracle


قسمت اول – فني
در دوره و زمانه اي كه كارمند شدن براي خيلي ها يك آرزو محسوب مي شود(البته نگارنده همواره از كارمند بودن متنفر بوده است) و كارمندي در اين روزگار عجيب و غريب نوسانات ارز و اقتصاد مريض ، به معناي دريافت يك پول بي دردسر است ، بايد سعي كنيم اگر استخدام شديم يك كارمند نمونه باشيم و از اين بابت دانستن ويژگي هاي كارمند موفق بسيار مهم است
يعني مهم است كه ما به عنوان يك كارمند بدانيم كه ويژگي هاي كارمند موفق چه چيز هايي است و چرا مهم است و پر اهميت.
از اين بابت اقدام به بررسي ويژگي هاي يك كارمند نمونه از بعد فني و فن آوري كرده ايم.

ويژگي هاي كارمند موفق

ويژگي هاي كارمند موفق در زمينه فن آوري چيست؟
1-دانش اوليه كار با كامپيوتر
خب حتما مي دانيد كه ساده ترين خواستگاه يك كارمند اداري اين نكته است كه بتواند با كامپيوتر كار كند.يعني آموزش كامپيوتر براي مبتديان را گذرانده باشد و بتواند با ويندوز كار كند، ايميل بزند ،فايل ارسال و دريافت كند.
قطع به يقين ما از يك كارمند اداري انتظار نداريم كه كلاس آموزش طراحي سايت را گذرانده باشد چرا كه به آن نيازي ندارد.او بايد بتواند نياز هاي اوليه يك سازمان را برطرف كند
كارمند هاي زيادي را ديده ام كه از ويژگي هاي كارمند موفق ، حتي با ويندوز هم بلد نيستند كار كنند و به سختي مي توانند يك ايميل ارسال كنند!

2-مديريت نامه ها و اسناد
از ويژگي هاي كارمند موفق ، شايد توانايي كار كردن با نرم افزار word از واجب ترين توانمندي هاي فني و اجرايي است.يعني حداقل بايد يك كلاس آموزش word را گذرانده باشد.تايپ و مديريت نامه ها و اسناد ، پرينت بهينه اسناد ، ذخيره و سازي و بايگاني كردن اسناد اداري ، ايجاد جداول مختلف ، مديريت و كار با جداول در word ، توانايي ايجاد سربرگ و شماره گذاري صفحات ، همه و همه جز ويژگي هاي كارمند موفق اداري است.

3-آمار گيري – حساب رسي – فاكتوري سازي
يكي از مهم ترين درخواست شركت هاي صنعتي و بازرگاني از ويژگي هاي كارمند موفق اداري اين است كه بتواند با نرم افزار excel كار كند.اكسل نرم افزاري است كه تقريبا تمام نياز هاي مالي ، اداري و محاسباتي يك كسب و كار را برطرف مي كند.
پس كارمند موفق مورد نظر ما ، بايد كار با نرم افزار اكسل را نيز مسلط باشد و بتواند با اين نرم افزار به درستي و خوبي كار كند
پس لازم است توجه كنيد كه اكسل جز نرم افزارهايي مي باشد كه كار كردن با آن بسيار مهم و داراي اهميت است.

4-كار با اينترنت
ايميل زدن ، جستجو ، يافتن يك بخشنامه ، پيدا كردن يك مقاله خاص و …همه و همه جز وظايف روتين يك كارمند اداري است.
توانايي كار با اينترنت يكي از مهم ترين ويژگي هاي كارمند موفق است كه هر كارمندي بايد بتواند از پس آن بر بيايد و آن را به سادگي انجام دهد.

اين توانمندي ها را چگونه كسب كنيم؟
خب مي دانيد كه كار كردن با اين نرم افزار ها ، ساده نيست و تسلط پيدا كردن بر روي آنها ، طوري كه ما فكر مي كنيم نيست و نمي توان به سادگي بر ويندوز ، ورد ، اكسل و اينترنت تسلط پيدا كرد.
براي اين منظور يا بايد با صرف هزينه ي زياد و وقت فراوان در يك آموزشگاه icdl اقدام به گذراندن دوره آموزش icdl كرد و يا اينكه در دوره آموزشي كارمند اداري در آموزشگاه كامپيوتر پرتو شركت نماييد

اين دوره آموزشي بسيار كوتاه و اصولي در زمان بسيار كوتاه ، شما را تبديل به يك كارمند اداري درجه يك مي نمايد كه تمام ويژگي هاي كارمند موفق را داراست.
اساتيد ما شما را حتي در حوزه فن بيان قوي و ارتباط با مشتريان راهنمايي و هدايت مي كنند و مي توانيد بدون نگراني و به سادگي وارد بازار كار شويد.

پس اگر مي خواهيد وارد بازار كار شويد يا يك كارمند اداري نمونه و موفق شويد و يا اگر مي خواهيد يك منشي درجه يك و حرفه اي شويد ، مي توانيد در دوره هاي آموزشي تربيت كارمند اداري و منشي گري حرفه اي شركت فرماييد .جهت كسب اطلاعات بيشتر با تلفن 66970199 تماس حاصل فرماييد

ويژگي هاي كارمند نمونه

ويژگي هاي كارمند موفق
قسمت اول – فني

در دوره و زمانه اي كه كارمند شدن براي خيلي ها يك آرزو محسوب مي شود(البته نگارنده همواره از كارمند بودن متنفر بوده است) و كارمندي در اين روزگار عجيب و غريب نوسانات ارز و اقتصاد مريض ، به معناي دريافت يك پول بي دردسر است ، بايد سعي كنيم اگر استخدام شديم يك كارمند نمونه باشيم و از اين بابت دانستن ويژگي هاي كارمند موفق بسيار مهم است
يعني مهم است كه ما به عنوان يك كارمند بدانيم كه ويژگي هاي كارمند موفق چه چيز هايي است و چرا مهم است و پر اهميت.
از اين بابت اقدام به بررسي ويژگي هاي يك كارمند نمونه از بعد فني و فن آوري كرده ايم.

ويژگي هاي كارمند موفق

ويژگي هاي كارمند موفق در زمينه فن آوري چيست؟
1-دانش اوليه كار با كامپيوتر
خب حتما مي دانيد كه ساده ترين خواستگاه يك كارمند اداري اين نكته است كه بتواند با كامپيوتر كار كند.يعني آموزش كامپيوتر براي مبتديان را گذرانده باشد و بتواند با ويندوز كار كند، ايميل بزند ،فايل ارسال و دريافت كند.
قطع به يقين ما از يك كارمند اداري انتظار نداريم كه كلاس آموزش طراحي سايت را گذرانده باشد چرا كه به آن نيازي ندارد.او بايد بتواند نياز هاي اوليه يك سازمان را برطرف كند
كارمند هاي زيادي را ديده ام كه از ويژگي هاي كارمند موفق ، حتي با ويندوز هم بلد نيستند كار كنند و به سختي مي توانند يك ايميل ارسال كنند!

2-مديريت نامه ها و اسناد
از ويژگي هاي كارمند موفق ، شايد توانايي كار كردن با نرم افزار word از واجب ترين توانمندي هاي فني و اجرايي است.يعني حداقل بايد يك كلاس آموزش word را گذرانده باشد.تايپ و مديريت نامه ها و اسناد ، پرينت بهينه اسناد ، ذخيره و سازي و بايگاني كردن اسناد اداري ، ايجاد جداول مختلف ، مديريت و كار با جداول در word ، توانايي ايجاد سربرگ و شماره گذاري صفحات ، همه و همه جز ويژگي هاي كارمند موفق اداري است.

3-آمار گيري – حساب رسي – فاكتوري سازي
يكي از مهم ترين درخواست شركت هاي صنعتي و بازرگاني از ويژگي هاي كارمند موفق اداري اين است كه بتواند با نرم افزار excel كار كند.اكسل نرم افزاري است كه تقريبا تمام نياز هاي مالي ، اداري و محاسباتي يك كسب و كار را برطرف مي كند.
پس كارمند موفق مورد نظر ما ، بايد كار با نرم افزار اكسل را نيز مسلط باشد و بتواند با اين نرم افزار به درستي و خوبي كار كند
پس لازم است توجه كنيد كه اكسل جز نرم افزارهايي مي باشد كه كار كردن با آن بسيار مهم و داراي اهميت است.

4-كار با اينترنت
ايميل زدن ، جستجو ، يافتن يك بخشنامه ، پيدا كردن يك مقاله خاص و …همه و همه جز وظايف روتين يك كارمند اداري است.
توانايي كار با اينترنت يكي از مهم ترين ويژگي هاي كارمند موفق است كه هر كارمندي بايد بتواند از پس آن بر بيايد و آن را به سادگي انجام دهد.

اين توانمندي ها را چگونه كسب كنيم؟
خب مي دانيد كه كار كردن با اين نرم افزار ها ، ساده نيست و تسلط پيدا كردن بر روي آنها ، طوري كه ما فكر مي كنيم نيست و نمي توان به سادگي بر ويندوز ، ورد ، اكسل و اينترنت تسلط پيدا كرد.
براي اين منظور يا بايد با صرف هزينه ي زياد و وقت فراوان در يك آموزشگاه icdl اقدام به گذراندن دوره آموزش icdl كرد و يا اينكه در دوره آموزشي كارمند اداري در آموزشگاه كامپيوتر پرتو شركت نماييد

اين دوره آموزشي بسيار كوتاه و اصولي در زمان بسيار كوتاه ، شما را تبديل به يك كارمند اداري درجه يك مي نمايد كه تمام ويژگي هاي كارمند موفق را داراست.
اساتيد ما شما را حتي در حوزه فن بيان قوي و ارتباط با مشتريان راهنمايي و هدايت مي كنند و مي توانيد بدون نگراني و به سادگي وارد بازار كار شويد.

پس اگر مي خواهيد وارد بازار كار شويد يا يك كارمند اداري نمونه و موفق شويد و يا اگر مي خواهيد يك منشي درجه يك و حرفه اي شويد ، مي توانيد در دوره هاي آموزشي تربيت كارمند اداري و منشي گري حرفه اي شركت فرماييد .جهت كسب اطلاعات بيشتر با تلفن 66970199 تماس حاصل فرماييد

ويژگي هاي كارمند نمونه

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:فتوشاپ بهتر است يا كورل؟
نوشته شده در 1397/3/24 
ساعت : ۰۷
نویسنده : miracle

 

فتوشاپ بهتر است يا كورل؟

در دنياي گرافيك، نرم افزار هاي مختلفي وجود دارد كه كار هاي متفاوتي براي ما انجام مي دهند.

اگر بخواهيم نرم افزار هاي گرافيكي را تقسيم كنيم، نرم افزار هاي گرافيكي به دو دسته ي برداري و پيكسليتقسيم مي شود.

نرم افزار هاي برداري، نرم افزار هايي هستند كه بر مبناي وكتور ها كار مي كنند، كيفيت سند در آنها تاثيري ندارد و مي توان خروجي سند را تا چند برابر كوچيكتر و بزرگتر كرد.

نرم افزار هاي پيكسلي اما بر مبناي كيفيت كار مي كنند و به عبارت ديگر شما نمي توانيد يك فايل كه با رزولوشن 72 تهيه شده است و مثلا 400 در 400 پيكسل است را به سادگي در مبناي 1200 در 1200 پيكسل استفاده كنيد چرا كه اين فايل توسط يك نرم افزار پيكسلي توليد شده است.

 

فتوشاپ بهتر است يا كورل؟

فتوشاپ بهتر است يا كورل؟

 

در ميان نرم افزار هاي گرافيكي، در نرم افزار همواره سرآمد است و ما نام آنها را زياد شنيده ايم.

 

نرم افزار فتوشاپ و نرم افزار كرل.

 

اين دو نرم افزار، جز مهم ترين و بزرگترين نرم افزار هاي حوزه گرافيك هستند و كار هاي مهمي را براي ما انجام مي دهد.

 

مطلبي كه نگارنده در اين مقاله سعي كرده است به آن بپردازد اين است كه فتوشاپ بهتر است يا كورل؟

 

نگارنده به عنوان شخصي كه سال هاي در بهترين آموزشگاه كامپيوتر تهران هر دو نرم افزار را به صورت تخصصي تدريس مي كند و لازم است بدانيم كه به خوبي بستر و توانمندي هاي اين نرم افزار ها را مي شناسد.

 

همواره از من سئوال مي شود كه ما كورل را ياد بگيريم با فتوشاپ را و كداميك براي بازار كار بهتر است؟

 

پاسخ اين است كه هر دو نرم افزار، به شدت نرم افزار هاي مفيد و درجه يكي در دنياي كسب و كار هاي گرافيكي هستند.

اما عملكرد و خواستگاه نرم افزار هاي كاملا متفاوت است.

 

پس بنابراين نكته ي مهم اين است كه چه هدفي را دنبال مي كنيد و در اين ميان كدام نرم افزار مي تواند به شما كمك كند؟

 

كورل را چه زماني بايد فرا بگيريم؟

اگر به دنبال طراحي هايي بر مبناي خطوط هستيد، قصد طراحي لوگو يا تايپو گرافي را داريد، همچنين اگر مي خواهيد طرح هايي مبتني خطوط شكسته و منحي ايجاد كنيد، قطعا و حتما بايد برويد سراغ كورل…

كورل نرم افزاري است كاملا وكتوري كه بر مبناي خطوط شكسته و منحني كار مي كند و فايل خروجي معمولا كيفيت بسيار بالايي دارد.

از اين رو چنانچه نياز هاي بالا را داريد، نرم افزار كورل به شدت مي تواند نياز شما را برآورده كند.

 

براي كار كردن در بستر چاپ و در دنياي چاپ نيز بهتر است كورل را به خوبي بلد باشيد چرا كه بسياري از كارت ويزيت ها، تراكت ها و ..با استفاده از اين نرم افزار طراحي مي شوند.

 

فتوشاپ چيست و چرا بايد فرا گرفت؟

تا به حال براي شما پيش آمده است كه قصد داشته باشيد بر روي تصويري تغييري را به وجود بياوريد؟

تصحيح رنگ كنيد؟

يا چند تصوير را با هم تركيب كنيد؟

يا بخواهيد قالب يك وب سايت را طراحي كنيد؟!

براي انجام اين گونه امور، حتما و قطعا بايد فتوشاپ را فرا بگيريد.فتوشاپ نرم افزاري است بر مبناي پيكسل كار مي كند،براي انجام هر گونه تغيير بر روي تصاوير است.

 

اگر قصد داريد در دنياي طراحي پوستر ، طراحي هاي سينمايي، طراحي گرافيكي وب سايت هاي مختلف ، روتوش و تصحيح رنگ، تغيير در ماهيت تصاوير فعاليت كنيد، شما حتما بايد فتوشاپ را فرا بگيريد.

 

با مطالعه ي مطالب فوق ، شما بايد تصميم خود را گرفته باشيد كه فتوشاپ بهتر است يا كورل؟ ممكن است هنوز براي شما سئوال باشد كه در نهايت كدام يك از اين دو نرم افزار براي يادگيري بهتر است يا تفاوت فتوشاپ و كورل در چيست؟

 

فتوشاپ بهتر است يا كورل؟

به جرات مي توان گفت كه از نظر نگارنده، اصلا مقايسه اين دو نرم افزار با هم، از اساس اشتباه است چرا كه هر كدام از اين نرم افزار ها، در دنيايي عملكرد دارد كه ديگري اصلا نمي تواند به آن وارد شود.

 

كورل هرگز نمي تواند طراح هايي كه فتوشاپ اجرا مي كند را خلق كند هر چند كه در ورژن هاي جديد ، كورل تا حدي سعي كرده است در دنياي پيكسل ها وارد شود و بايد گفت كه اتفاقا اصلا هم موفق نبوده است.

 

فتوشاپ هم هرگز ، ادعايي نداشته است بابت ورود به توانمندي هاي نرم افزار كورل و خودش اشاره مي كند كه توانمندي تصاوير حرفه اي وكتوري را ندارد.

 

پس مقايسه اين دو نرم افزار با هم ، از اساس اشتباه هست.

 

البته اين نكته را لازم است در پايان ذكر كنيم كه تمام اشخاصي كه يكي از اين دو نرم افزار را به صورت تخصصي مسلط هستند، معتقدند مشكلاتشان با يكي از اين دو نرم افزار حل مي شود اما هرگز تخصصي نمي توان اين دو نرم افزار را به جاي ديگري استفاده كرد.

 

اگر قرار باشد كورل را با نرم افزاري مقايسه كرد، بايد با ايلاستريتور مقايسه كرد و به جرات بگوييم كه فتوشاپ همچنان در دنياي نرم افزار ها بي رقيب است.

 

فتوشاپ را چگونه ياد بگيريم؟

براي يادگيري حرفه اي فتوشاپ، پيشنهاد مي كنيم در كلاس آموزش حرفه اي فتوشاپ در آموزشگاه كامپيوتر پرتو شركت نماييد

البته مي توانيد در دوره جامع فتوشاپ شركت نماييد و نرم افزار فتوشاپ را از صفر تا صد فرا بگيريد.

 

نمونه كار هاي حرفه اي فتوشاپ دانشجويان آكادمي پرتو را ببينيد

 

كرل را چگونه و كجا به صورت حرفه اي بياموزيم؟

براي ياد گيري حرفه اي نرم افزار كورل، توصيه مي كنيم در كلاس آموزش كورل در آكادمي پرتو شركت نماييد.

اين دوره به صورت جامع است و مي توانيد در آن اين نرم افزار تخصصي را به صورت حرفه اي بياموزيد.

 

نمونه كار هاي حرفه اي كورل دانشجويان آكادمي پرتو را ببينيد.

 

 

 

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:ساعت : ۱۰
نویسنده : miracle

افت رتبه سايت و كاهش بازديد يكي از كابوس هاي سئوكاران و وبمستران مي باشد.

اين كاهش رتبه و بازديد موجب كاهش چشم گير درآمد و حتي در برخي مواقع موجب نابودي كسب و كار مي گردد.

براي اطلاع از وضعيت وب سايت خود مي توانيد به سايت الكسا Alexa مراجعه نموده و وب سايت خود را در تمامي بخش ها ارزيابي نماييد.

افت رتبه سايت به دو شيوه صورت ميگيرد:
*افت تدريجي
*افت يكباره

در زير برخي از موارد مهم موثر در افت رتبه سايت را براي شما كاربران عزيز ارائه مي دهيم :

*تغيير و آپديت الگوريتم هاي گوگل
*آپديت نكردن صفحات وب سايت
*كاهش زمان ماندن كاربر در وب سايت
*عدم رعايت سئوي صفحات داخلي
*عدم توجه به مواردي مانند: كاهش سرعت سايت، عدم واكنش گرايي سايت در وسايلي مانند موبايل، تبلت و …
*عدم آگاهي از تكنيك هاي جديد سئو و بهينه سازي
*ورود كد آلوده به وب سايت و هك شدن توسط آن كد
*بلاك كردن سايت توسط برخي از آنتي ويروس ها كه موجب كاهش بازديد و ورود كاربر به سايت شما مي گردد.
*عدم انتخاب هاست مناسب
*پيداكردن ارور 404 توسط گوگل

علل كاهش رتبه وب سايت در گوگل | سئو و بهينه سازي

علل كاهش رتبه وب سايت در گوگل | سئو و بهينه سازي

كاهش رتبه وب سايت در گوگل و علل آن

كاهش رتبه وب سايت در گوگل و علل آن

كاهش رتبه وب سايت در گوگل و علل آن

كاهش رتبه وب سايت در گوگل و علل آن

:: ات مرتبط:
:: برچسب‌ها:[ ]